Horoskopy

6. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 8. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, tělo nám řekne, co mu prospívá. Dnes se energie potravy plně transformuje na astrální energii. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas na změny; ale chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát…

Luna v Panně - přibývá

V tyto dny se nedoporučuje řešit emocionální a partnerské problémy.

Citlivější je zažívání; vše dobré, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na její skladbu. Energie Panny je pečlivá, věnujeme čas úklidu svého prostoru, doma i v práci. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

Za přibývající Luny se snažíme omezit příjem kalorických potravin. Méně solíme, vhodná je zelenina, nejlépe dušená v páře, díky této úpravě budou zachovány všechny vitamíny. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, prospěje nám kefír, nebo syrovátka.

Nedoporučuje se konzumace tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího traktu. Můžeme vyzkoušet, jak nám sluší zemní tóny hnědé nebo okrová barva. Ozdobíme se mechovým malachitem nebo třpytivým pyritem. Zajímavá je vůně rozmarýnu nebo jalovce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.