Horoskopy

6. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 9. – symbol Ibis

Energie Luny ve Štíru prohloubí vnímavost a intuici. Vybíráme si informace, které jsou pro nás nezbytné; ostatním nevěnujeme pozornost. Měli bychom si uvědomit, že o svém postoji si rozhodujeme sami. Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás inspirují.

Luna ve Štíru - přibývá

V těchto dnech si uvědomíme víc než kdy jindy, co je pro nás důležité, a bez čeho se obejdeme...

Vyzkoušíme lidové tipy pro získávání krásy, vlasy po umytí přelijeme březovou nebo kopřivovou vodou. Pleť natřeme na noc čistou vazelínou nebo konopnou mastí; ráno bude obličej krásně vyhlazený. Tyto dny přejí dobrodružství; vyjdeme si na výlet do lesa, nebo se projdeme po starém hradě či klášteře, vyhledáváme tajemná, silová místa.

Můžeme si vyzkoušet exotická jídla, koření, omáčky a dipy. Zkusíme mexickou nebo indickou kuchyni. Nemáme-li chuť vařit, zajdeme si na jídlo do čínské nebo indonéské restaurace. Cyklus Luny ve Štíru žádá experimenty, novinky a změny i v našem jídelníčku.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku. K tajemnému znamení Štíra se hodí kombinace červená a černá.

Ozdobit se můžeme šperkem s červeným korálem nebo onyxem. Prostory, kde žijeme nebo pracujeme můžeme osvěžit vůní bílé šalvěje nebo meduňky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.