Horoskopy

7. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 1. - symbol Fontána

V tento lunární den se podle starých mudrců aktivuje naše karma, rodinné vazby a otisky v naší duši. Měli bychom si připomínat své spojení s rodovými kořeny a hledat vlastní identitu.

Naše budoucnost vychází s přítomnosti a proto je nutné vyčistit a uzdravit naší minulost. Tento den je nejlepší k tomu, abychom pochopili a přijali důležité věci v našem životě. Jsme v rodinném kruhu, nasloucháme rodičům, prarodičům, sdílení s našimi blízkými, je to nejdůležitější, co dnes máme dělat.

Luna v Býku - přibývá

Vibrace těchto dnů bývá stabilní, klidná,zemitá. Soustředíme se na plány do budoucna, zvláště v hmotné oblasti, nepodléháme iluzi a jsme více realističtí. Všechna rozhodnutí mají trvalý charakter…

Háklivá je oblast šíje, krku, můžeme snadněji podlehnout infekcím, angínám a nachlazení. Preventivně uvolňujeme krční páteř, zvláště při sedavém zaměstnání. V chladném, zimním období se dostatečně oblékáme, pijeme teplé tekutiny. Vyhledáváme klidnější prostředí, hluk nás stresuje. Prospěje nám masáž zad a šíje, aplikujeme pleťové masky, hydratující a výživné v oblasti obličeje, hrudníku a šíje

Měli bychom být opatrnější při skladbě jídelníčku. Vhodná je kořenová zelenina, zeleninové vývary. Uvařit si můžeme mrkvový perkelt, nebo francouzské brambory. Jsme opatrní při solení, zatěžuje ledviny. Do stravy zařadíme ořechy nebo semínka. Popíjíme teplý, zázvorový čaj s medem.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Typickými barvami pro znamení Býka jsou zelená a růžová.

Vybrat můžeme šperk s malachitem nebo rodochrozitem. Vyzkoušejme vůni opia nebo šalvěje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.