Horoskopy

7. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 10. – symbol Fénix

Den proměny, kdy se snažíme zbavit se omezení v našem životě, kdy můžeme snadněji uzavřít minulost a provést změny. Je to i den zdraví, léčení, kdy léčebné prostředky na nás působí silněji. Je také čas rozjímání, studia a příjmu informací, které nás posunou ke změnám.

Luna ve Střelci - přibývá

Vzestupná energie; dny přejí radosti, setkání, obchodu a výměně názorů a informací. Prospívá nám pohyb, zážitky.

Nepřetěžujeme kyčle, boky, holeně, pohyb nám svědčí, ale nepřeháníme ho. Dopřejme si kyslíkovou kúru, vyhladí nám vrásky, a dýchání s přístrojem Oxygen osvěží celé tělo.

Nejíme ostré a slané pokrmy, uvaříme si boršč, dušené kedlubny, připravíme hlávkový salát, nebo cuketu na římském kmínu. Obezřetně volíme tuky, jež používáme při vaření; nejlepší je kvalitní olivový olej, nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Pro dnešní den ohnivé Luny ve Střelci se hodí oranžová nebo uzemňující hnědá. Vyzkoušejme sílu energie granátu nebo tygřího oka. Vůně pačuli nebo opia nám přiblíží vzdálené země.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.