Horoskopy

7. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 12. – symbol Netopýr

Náročný den. Věnujeme pozornost všemu, co děláme; snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme důležité peněžní transakce, nepodepisujeme smlouvy a obchodní kontrakty. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii a řád.

Luna v Rybách – přibývá

Čas k ponoru do podvědomí, pro meditaci a zklidnění. Naše intuice a emoce jsou silné.

Cyklus Luny v Rybách by měl přinést otevřenost a také zklidnění. Neměli bychom podléhat emocionálním bouřím a nemáme být ostatním zpovědnicí. Máme se rádi a pečujeme o sebe; vyzkoušíme si třeba flooting – pobyt ve vajíčku se slanou vodou imitující prostředí mateřského lůna.

Živnou kvalitou těchto dní jsou sacharidy, které naše tělo potřebuje k dobrému startu. Proto si potraviny, bohaté na sacharidy dopřejme ráno a během dopoledne. Po obědě jíme spíše střídmě, teplé pokrmy, a vyhneme se všemu smaženému a pečenému. Polévky, kaše a saláty udělají našemu tělu dobře..

Pozor na operace v oblasti chodidel, kotníků, ale také psychologická vyšetření, konkurzy.

Z barev nám bude slušet modrá nebo růžová. Dnes vybereme zdobné kameny opál nebo rodochrozit.

Naši náladu povzbudí damašská růže nebo vůně jasmínu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.