Horoskopy

7. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 2. – symbol Kalich

Krásný den, kdy se můžeme zaměřit na otevření své srdeční čakry, měli bychom dávat druhým najevo, jak jsou pro nás důležití. Nejen rodině, partnerovi, ale i přátelům, kolegům a blízkým lidem. Užít si během dne setkání s lidmi, které máme rádi.

Luna v Blížencích – přibývá

Ve dnech Luny v Blížencích vládne čilá komunikace. Dohody, obchodní schůzky, vše jde lehce. Vzdušný element je neposedný, proto je potřebná větší koncentrace.

Důležitý je pohyb, protahování. Protože Blíženci ovládají ramena, paže a lopatky, měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Zajdeme si na teplou olejovou masáž, která prohřeje pokožku celého těla. Při nachlazení inhalujeme nad párou éterické oleje – cedrový nebo z borovice. Zvláště pro Blížence je důležité kontrolovat dech, např. pomocí jógy.

Dnes nám bude slušet zelená s oranžovou. Z kamenů můžeme vybrat malachit nebo kalcit.

Esencí jasmínu nebo bergamotu provoníme svůj osobní prostor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.