Magická Luna pro každý den: 7. 4. – symbol Zlatá labuť

Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Znamená rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. V tento den se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi nové možnosti, jichž se snažíme využít.

Symbol LAMPA, SVÍCE – Novoluní

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Luna v Beranu NOVOLUNÍ 13.25

Novoluní se odehrává v prvním ohnivém znamení, je nejlepší čas na změny. Máme sílu a vůli uskutečnit to, co chceme. Vibrace tohoto dne nám dávají energii a otevírají před námi nové možnosti. Plánujme, sbírejme a třiďme informace; především bychom si měli udělat jasno v tom, co opravdu chceme. Úspěšní jsou lidé znalí svých cílů, kteří nemrhají časem na neplodné věci.

Uděláme si osobní rituál – připravíme si stůl nebo oltář, zapálíme červenou svíci a přejeme si posílit vůli, úspěch, sebevědomí a zdar pro naše nové projekty.

Dnešní barvy jsou kontrastní černá a bílá.

Jako dokonalý doplněk poslouží šperk s bílým opálem nebo černé perly.

Posvátnost novoluní podpoří vůně kadidla nebo bergamotu.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.