Horoskopy

7. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 6. – symbol Strom poznání

Je čas pro duchovní rozvoj, sebepoznání a naladění mysli pro příjem informací. Energie jsou příznivé k získávání inspirace. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem, což je v cyklu Luny ve znamení Raka zvláště vhodné.

Luna v Raku – přibývá

Dny, kdy zvláště citliví jedinci podléhají náladám. Zkusíme se připravit na emocionální bouřky příjemnými vjemy.

Pozornost zaměříme na svou hruď a prsa, která sprchujeme, masírujeme a aplikujeme pečující, výživné krémy. Další citlivé oblasti jsou játra, žlučník a plíce. Přečteme si knihy o psychosomatice a zjistíme si, jak souvisí naše psychika s naším tělem a jeho problémy.

Naše zažívání může trpět výkyvy naší psychiky, jíme pravidelně a v malých porcích. Preferujeme svá oblíbená jídla, snažíme se udělat si radost něčím „dobrým“ a nevyčítáme si, že hřešíme. Naši psychiku zklidní čaj z meduňky nebo kousek kvalitní hořké čokolády.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou.

Dnes nám bude slušet kombinace růžová a béžová. Krásným kamenem je světle růžový kunzit nebo jaspis obláčkový. Naši náladu pozvedne vůně pomeranče nebo borovice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.