Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 7. 9. – symbol Kohout

Dnes se snadno napojíme na vyšší Zdroj, na andělské, duchovní říše. Máme-li čisté úmysly, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.
Vydáno: 07.09.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto streda
Luna hlavni foto streda Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Štíru – přibývá

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích jak osobních, tak pracovních.

V době Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém pečlivou intimní hygienou. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace ani lidi, kteří nás stresují. Procházka kolem vody nebo koupel nám pomůže aktivovat naší energii.

Na oběd si zajdeme do pizzerie – na rajskou polévku s bazalkou a parmazánem, na dobré rizoto či těstoviny. K večeři si dopřejeme salát s rukolou, gorgonzolou a ořechy. Dodržujeme pitný režim; sklenička dobrého bílého vína nebo piva nám neuškodí…

Pro energii dnů ve Štíru se hodí dramatická černá nebo čistá bílá. Z kamenů můžeme vybrat černý turmalín nebo křišťál. Krásnou jemnou vůní je mimóza nebo čistá esence citronové trávy.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama