Horoskopy

7. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 9. – symbol Kohout

Dnes se snadno napojíme na vyšší Zdroj, na andělské, duchovní říše. Máme-li čisté úmysly, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Štíru – přibývá

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích jak osobních, tak pracovních.

V době Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém pečlivou intimní hygienou. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace ani lidi, kteří nás stresují. Procházka kolem vody nebo koupel nám pomůže aktivovat naší energii.

Na oběd si zajdeme do pizzerie – na rajskou polévku s bazalkou a parmazánem, na dobré rizoto či těstoviny. K večeři si dopřejeme salát s rukolou, gorgonzolou a ořechy. Dodržujeme pitný režim; sklenička dobrého bílého vína nebo piva nám neuškodí…

Pro energii dnů ve Štíru se hodí dramatická černá nebo čistá bílá. Z kamenů můžeme vybrat černý turmalín nebo křišťál. Krásnou jemnou vůní je mimóza nebo čistá esence citronové trávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.