Horoskopy

8. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 1. - symbol Labyrint

Nevyvíjíme zbytečnou aktivitu, raději se soustředíme na dokončení věcí, které jsme již započali. Je to den, kdy je nutná pozornost a opatrnost při jakékoliv činnosti, setkání a komunikaci s druhými lidmi. Je to velmi dobrý den pro získávání informací a studium.

Luna v Býku - přibývá

Dny pod vládou Býka bývají klidné, upevňujeme rodinné vztahy, záleží nám na tom, aby lidé kolem nás byli šťastní.

Ve dnech Luny v Býku můžeme snadněji nastydnout, proto se snažíme rizika eliminovat, teple se oblékáme, tělu dodáme vitamíny podporující naší imunitu. Pěstíme pokožku celého těla, v zimním období si dopřejme výživná mléka a krémy.

Ve dnech přibývající Luny v Býku volíme pokrmy, které jsou chutné a zároveň méně tučné, kořeněné a solené. Lehčí typy syrů, masa, hodně zeleninových příloh, tomatovou polévku nebo dobrý boršč bez smetany.

Pro tento den se hodí zemní tóny hnědé nebo sytě zelená. Typickým drahokamem je smaragd nebo růženín. Okouzlí nás vůně nardu nebo mandarinky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.