Horoskopy

8. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 1. - symbol Labyrint

Nevyvíjíme zbytečnou aktivitu, raději se soustředíme na dokončení věcí, které jsme již započali. Je to den, kdy je nutná pozornost a opatrnost při jakékoliv činnosti, setkání a komunikaci s druhými lidmi. Je to velmi dobrý den pro získávání informací a studium.

Luna v Býku - přibývá

Dny pod vládou Býka bývají klidné, upevňujeme rodinné vztahy, záleží nám na tom, aby lidé kolem nás byli šťastní.

Ve dnech Luny v Býku můžeme snadněji nastydnout, proto se snažíme rizika eliminovat, teple se oblékáme, tělu dodáme vitamíny podporující naší imunitu. Pěstíme pokožku celého těla, v zimním období si dopřejme výživná mléka a krémy.

Ve dnech přibývající Luny v Býku volíme pokrmy, které jsou chutné a zároveň méně tučné, kořeněné a solené. Lehčí typy syrů, masa, hodně zeleninových příloh, tomatovou polévku nebo dobrý boršč bez smetany.

Pro tento den se hodí zemní tóny hnědé nebo sytě zelená. Typickým drahokamem je smaragd nebo růženín. Okouzlí nás vůně nardu nebo mandarinky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.