Horoskopy

8. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 10. – symbol Netopýr

Dnes buďme opatrní a dávejme dobrý pozor na vše, co děláme; snadno podléháme iluzím a podvodům. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna v Kozorohu - přibývá

Zaměřujeme se na důležité věci, jsme aktivní a snažíme se vše vidět z realistické stránky.

Fyzické zdraví souvisí s psychickým, zamysleme se nad tím, jestli nás práce těší, v případě, že ne budeme hledat nové možnosti. Staráme se o tělo, k dobrému pocitu nám pomůže peeling celého těla, zajdeme k profesionálům, v případě, že to naše peněženka „nezvládá“ nakoupíme kvalitní, přírodní produkty domů.

Ve dnech Kozoroha můžeme jíst více slaných pokrmů; platí však jen pro ty, kdo nemají problémy s ledvinami. Naše babičky tvrdily, že polévka je grunt a maso špunt. Uvaříme si tedy bramboračku s hříbky, vydrží nám jako hlavní jídlo i více dní. Dopřejeme si ryby, např. salát z makrely, nebo s lososem. Pstruh na másle je také skvělou volbou.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Elegantní, střízlivou kombinací barev je šedá a černá. Svůj šatník můžeme osvěžit šperkem s jemným kunzitem nebo akvamarínem. Dnes nám bude vonět šeřík nebo gardénie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.