Horoskopy

8. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 7. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, dnes se plně transformuje energie potravy na energii astrální. Můžeme vyzkoušet i kineziologický test. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je vhodný čas ke změnám, musíme si však uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát…

Luna ve Lvu – přibývá

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém, proto vše, co uděláme pro tyto části těla, se nám vrátí. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže, buďto ruční, nebo s pomocí speciálních kalhotových návleků.

Jíme střídmě, tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí zeleninovou stravu, rizoto, paelu, netučné ryby atd. Chceme-li mlsat, tak zdravě: kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky. Popíjíme jasmínový čaj, nebo čaj Yerba maté. Dáme si skleničku dobrého vína nebo piva.

Můžeme zvolit dramatickou, elegantní kombinaci černá - bílá. Ozdobíme se šperky s girasolem nebo ochranným černým onyxem. Jako vůni vybereme myrhu nebo červený grep.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.