Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 8. 7. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, dnes se plně transformuje energie potravy na energii astrální. Můžeme vyzkoušet i kineziologický test. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je vhodný čas ke změnám, musíme si však uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát…
Vydáno: 08.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Lvu – přibývá

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém, proto vše, co uděláme pro tyto části těla, se nám vrátí. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže, buďto ruční, nebo s pomocí speciálních kalhotových návleků.

Jíme střídmě, tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí zeleninovou stravu, rizoto, paelu, netučné ryby atd. Chceme-li mlsat, tak zdravě: kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky. Popíjíme jasmínový čaj, nebo čaj Yerba maté. Dáme si skleničku dobrého vína nebo piva.

Můžeme zvolit dramatickou, elegantní kombinaci černá - bílá. Ozdobíme se šperky s girasolem nebo ochranným černým onyxem. Jako vůni vybereme myrhu nebo červený grep.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama