Horoskopy

8. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 8. – symbol Kohout

Dnes máme silné napojení na božský Zdroj; máme-li čisté úmysly, naše modlitby a přání budou mít velkou sílu. Měli bychom dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Vahách – přibývá

Dny ve Vahách přinášejí estetické cítění, diplomacii a snahu o harmonii ve vztazích. Snažíme se oddálit rozhodování v důležitých otázkách.

Je čas na odpočinek a regeneraci, neděle je dnem odpočinku; uděláme si „pyžamový den“. Neřešíme problémy, pracovní ani osobní, vypneme mobil a e-mail. Vyhledáváme příjemné podněty, které nám přinášejí radost. Zajdeme si do divadla, nebo si v klidu domova pustíme své oblíbené CD nebo film. Ve dnech Luny ve Vahách má mimořádnou účinnost čištění pleti.

V cyklu přibývající Luny se snažíme vyhnout všemu, co zatěžuje organismus, například hůře stravitelným potravinám. Dopřáváme si jídlo s vlákninou, přidáme do jogurtu, tvarohu nebo kaše psyllium. Našim ledvinám prospějí fazole - připravíme si fazolový salát, nebo polévku.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol. K tomuto dni patří modrá a písková barva. Z drahokamů můžeme vyzkoušet jemnou vibraci celestínu nebo amonit. Naše smysly potěší vůně geránia nebo fialky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.