Horoskopy

8. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 8.3. – symbol Chobotnice

Lunární magie o tomto dni tvrdí, že je negativní. Snažíme se třídit své myšlenky, nemluvíme o sobě ani druhých špatně. Nezačínáme nové projekty, vyhneme se důležitým obchodním schůzkám a náročnou práci si necháme na jindy. Věnujeme se očistě mysli i těla, dopřejeme si solnou koupel.

Vykuřujeme svůj osobní prostor, používáme šalvěj, pelyněk, kadidlo. Zapálíme očistné bílé svíce, v sobě i v druhých si představujeme Světlo.

Luna v Rybách - ubývá

Vládu přebírají emoce, více se zajímáme o věci „mezi nebem a zemí“. Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne.

Jako poslední znamení zvířetníku ovládají Ryby nohy – chodidla, nárty, kotníky, to jsou oblasti, o něž pečujeme. Energie těchto dnů je jinová, přijímající, a proto i naše tělo dokáže vstřebat více živin a léčivých přípravků. Uděláme si koupel, a masáž celého těla, nejlépe kartáčem z přírodních žíní.

Při ubývající Luně můžeme jíst víc, než jsme běžně zvyklí; lépe trávíme a naše tělo toho méně ukládá. Dopřejeme si i sacharidová jídla, k snídani a v dopoledních hodinách.

Odpoledne a večer zeleninu, ledový salát s kvalitní zálivkou. Vyzkoušíme olej z vlašských ořechů. Přidáme polníček nebo rukolu, která pomůže k dobrému trávení.

Vyhneme se pokud možno operacím v oblasti chodidel, kotníků, odložíme zkoušky a konkurzy

Dnes si dopřejeme modrou se stříbrnými doplňky.

Hodit se nám může kámen lásky – růženín nebo měsíční kámen, který podporuje ženskou sílu.

Vonět nám bude jasmín nebo posvátná myrha.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.