Horoskopy

9. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 9. 3. – symboly Lampa a Roh hojnosti

Novoluní je nový začátek, staré skončilo, obracíme se k novému. Koncentrujeme se na své cíle, pomocí vizualizace rozvíjíme ve svém životě hojnost. Snažíme se být sami, čistíme si hlavu od zbytečného balastu.

Co v tento den naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v reálném životě; co „mentálně“ vytvoříme, to se stane.

Roh hojnosti

Vstaneme co nejdřív, což je dobrý start do nového dne. Naladíme se na změny, máme dost energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování.

Doporučuje se méně jíst, abychom zbytečně neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům.

Luna v Rybách – Novoluní 02.55

Novoluní ve znamení Ryb přináší inspiraci, soucit a touhu měnit svět, máme vizionářské představy o fungování společnosti. Tvořivá energie nás nutí být kreativní i v oblastech, které neznáme. Můžeme si udělat rituál pro klid a mír v nás, kolem nás, i ve světě. Použijeme karmínovou svíci, misku s vodou, oblíbené kameny – nejlépe modré nebo zelené – a přejeme všem harmonii. Můžeme i věštit a podívat se pomocí karet do budoucnosti nebo na řešení situací, s nimiž si nevíme rady.

Zkombinujeme královskou zlatou s temně modrou.

Rozzáří nás energie slunečního kamene nebo krásný zlatý topaz.

Pro výjimečný den Novoluní můžeme zvolit vůni kadidla nebo šalvěje.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie Roh hojnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.