Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 9. 5. – symbol Strom poznání

Je čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání a naladění mysli pro příjem informací. Energie Blíženců je příznivá k získávání inspirace. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem, je čas na sjednocení a porozumění vyšším zákonům.
Vydáno: 09.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto pondeli
Luna hlavni foto pondeli Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Blíženích – přibývá

Tento cyklus Luny přináší zvýšenou aktivitu a rozvinutí sil, máme intenzivní potřebu kontaktu s ostatními.

Blíženci mají vliv na oblast ramen, paží, zad, a především na respirační (plicní) systém. Vzdušná energie potřebuje pohyb, takže si ráno protáhneme celé tělo; především páteř a končetiny. Posilujeme imunitní systém extraktem z grepu, hlívou ústřičnou, zkusíme koloidní stříbro. Vydatně pijeme – mátový, heřmánkový nebo šípkový nálev.

Ráno doma v klidu posnídáme a v poledne si zajdeme do restaurace. Zastáncům racionální stravy přijde vhod zeleninová polévka nebo zapečený bulgur se sójovou majonézou, dušená teplá zelenina. Vydatně pijeme, spíše teplé nápoje – ovocné čaje, např. mangový nebo ananasový, nebo rooibos.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému.

Ve svém šatníku vybereme oblečení světle zelené nebo světle modré barvy. Jako kámen pro radost zvolíme mnohobarevný fluorit nebo uklidňující chiastolit. Náš osobní prostor pročistí esence máty nebo citronová tráva.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama