Horoskopy

9. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 9. 5. – symbol Strom poznání

Je čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání a naladění mysli pro příjem informací. Energie Blíženců je příznivá k získávání inspirace. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem, je čas na sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna v Blíženích – přibývá

Tento cyklus Luny přináší zvýšenou aktivitu a rozvinutí sil, máme intenzivní potřebu kontaktu s ostatními.

Blíženci mají vliv na oblast ramen, paží, zad, a především na respirační (plicní) systém. Vzdušná energie potřebuje pohyb, takže si ráno protáhneme celé tělo; především páteř a končetiny. Posilujeme imunitní systém extraktem z grepu, hlívou ústřičnou, zkusíme koloidní stříbro. Vydatně pijeme – mátový, heřmánkový nebo šípkový nálev.

Ráno doma v klidu posnídáme a v poledne si zajdeme do restaurace. Zastáncům racionální stravy přijde vhod zeleninová polévka nebo zapečený bulgur se sójovou majonézou, dušená teplá zelenina. Vydatně pijeme, spíše teplé nápoje – ovocné čaje, např. mangový nebo ananasový, nebo rooibos.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému.

Ve svém šatníku vybereme oblečení světle zelené nebo světle modré barvy. Jako kámen pro radost zvolíme mnohobarevný fluorit nebo uklidňující chiastolit. Náš osobní prostor pročistí esence máty nebo citronová tráva.

Sdílejte článek
Štítky energie Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.