Horoskopy

9. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 9. 8. – symbol Fénix

Den proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Dnes je den zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Tento den však nepřeje jen léčení, ale i rozjímání, studiu a přijímání informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna ve Vahách – přibývá

Tento cyklus Luny vyžaduje klidnou atmosféru, souznění a podněty ke vnímání krásy. Uděláme si čas na sezení pod letní oblou plnou hvězd s našimi přáteli, partnerem nebo rodinou. Oblečeme se teple, noc může být i chladná.

Při přibývající Luně volíme zeleninová, lehká jídla, uvaříme si brokolici, květák nebo fazole, jež mají blahodárný vliv na ledviny. Dodržujeme pitný režim; , např. čaj z listů jahodníku, mátu nebo meduňku, vyhneme se studeným nápojům.

Z barev pro tento den můžeme zvolit světle růžovou nebo modrou. Tím pravým kamenem bude lapis lazuli nebo hematit. Esencí šalvěje nebo pomeranče provoníme svůj osobní prostor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.