Horoskopy

7. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: Čtvrtek 7. 7. – Strom poznání

Vhodný čas k duchovnímu rozvoji, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli na příjem informací. Prospěje nám vycházka do přírody. Oživujeme tradice, spojení se svým rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna ve Lvu - přibývá

Ohnivá energie lvího znamení přináší pokrok, touhu uspět a být vidět, i tendence k utrácení a radovánkám.

Vyhneme se všemu, co zatěžuje srdce: těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace nebo vinárny. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Volíme lehčí zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Méně solíme, zelenina, nejlépe dušená v páře, díky této úpravě budou zachovány všechny vitamíny.

Můžeme vybrat kombinaci oranžová – růžová, dodá nám energii i jemnost. Ke svému out fitu vybereme šperk s rodonitem nebo pyritem. Osvěží nás vůně citrónu nebo esence kardamomu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.