Horoskopy

11. února 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: Luna v Beranu – přibývá

Beran je znamením výzvy a nových začátků. Tyto dny bývají intenzivní, můžeme podlehnout ukvapeným rozhodnutím a impulzivnímu, ohnivému jednání.

Napětí uvolníme procházkou, návštěvou fitka, fyzickou prací, úklidem. Vyhneme se kávě i alkoholu, zklidňujeme vybuzenou psychiku, masírujeme si spánky. K uvolnění dochází i orgasmem, uděláme si čas na intimní chvíle.

Na unavené oči se doporučuje obklad ze světlíku lékařského. Své pleti dopřejeme konopnou mast, dokáže skvěle vyživit pokožku celého těla.

Strava by měla obsahovat více bílkovin a zeleniny. Uvaříme si brokolici se sýrem, dušenou mrkev nebo krůtí plátek se zeleninovou přílohou.

Tělo je potřeba zásobovat dostatkem kvalitních tekutin, jako je např. kompucha, ale i kokosové nebo mandlové mléko, které má dostatek vitamínů i minerálů.

Těm, kterým chybí rozhodnost a vůle, pomůže oblečení ve veselých barvách červené, zelené nebo žluté.

Pro povzbuzení doporučuje lithoterapie (léčení kameny) jaspis červený, pro uzemnění a zklidnění lávu.

Dnešní den nám prospěje zázvor jako čajový nálev nebo jeho vonná esence.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.