Horoskopy

11. února 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: Luna v Rybách – přibývá

Ve dnech Luny v Rybách pokud možno omezíme alkohol, kávu i léky, které akutně nepotřebujeme, protože jsme celkově citlivější.

Doporučuje se zajít do sauny, podpoříme tak práci lymfatického systému. Znamení Ryb ovládá nohy – chodidla, nárty, kotníky, to jsou oblasti, o něž pečujeme. Energie těchto dnů je jinová, přijímající, a proto i naše tělo dokáže vstřebat více živin a léčivých přípravků.

Uděláme si koupel a masáž celého těla, nejlépe kartáčem z přírodních žíní. V těchto dnech se nedoporučují chirurgické zákroky v oblasti chodidel, kotníků, nártů.

V našem jídelníčku dáme přednost lehčí stravě, zeleninovým jídlům, v zimním období si dopřejeme vydatné polévky. A pro „masožravce“ spíše bílé, drůbeží maso, nejlépe krůtí, nebo netučné ryby. Především si na jídlo uděláme čas a každé sousto se snažíme pečlivě rozkousat, pomůžeme tak našemu zažívacímu systému a po obědě nebudeme tolik unavení.

Pro dobití energie slouží oranžová a žlutá barva, volíme teplé odstíny.

Pro zklidnění chaotických myšlenek poslouží akvamarín a pro dobití energie karneol.

Pro dobrou náladu můžeme provonět svůj domov vůní levandule, kterou lze přidat i do koupele.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.