Horoskopy

9. února 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: Luna ve Vodnáři – přibývá

Den, kdy máme být s přáteli, rodinou, navštěvujeme své blízké, především ty, kteří to potřebují: nemocné, ty, kteří jsou sami.

Jsme citlivější na opěrný systém těla, kyčle a bedra. Pokud možno se vyhneme přílišné fyzické námaze, prospějí nám mírné protahovací cviky. Zajdeme do suché sauny nebo si zaplavat. Při pocitu únavy odpočíváme s nohama nahoře.

Dopřejeme si kosmetické ošetření – čištění pleti, kyslíkovou terapii. V klidu domova si pustíme povznášející hudbu a dáme si skleničku dobrého vína.

Je období zimy, tělo potřebuje více vitamínů a minerálů, doplňujeme zinek, selen, a zvláště hořčík pro posílení nervové soustavy. Uvaříme si zelňačku nebo fazolovou polévku, která nás posilní.

K ochraně imunitního systému nejlépe poslouží zelená lékárna: cibule, česnek, červený grep. Pijeme lipový nebo šípkový čaj s medem, mají zklidňující účinek.

Nejvhodnější barvou vodnářské Luny je modrá a stříbřitá, volíme oblečení v ultra modré.

Kamínky, které podpoří naši energii, jsou chalcedon a modrý achát.

Lépe se nám bude dýchat s esencí borovice nebo jasmínu.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.