Horoskopy

18. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: sobota 18. 2. - symbol Ganéša

Dnes získáváme lehce informace z neběžných zdrojů. Všímejme si symbolů, čísel i dalších ukazatelů. Můžeme navštívit astrologa, léčitele nebo terapeuta, dozvíme se o sobě zajímavé zkutečnosti, kterých si nemusíme být zcela vědomi.

Luna ve Štíru – ubývá

Dnes hrají hlavní roli emoce, naše nálada se může rychle měnit. Jsme zranitelní a negace se mohou promítnout do našich vztahů

V těchto dnech jsou citlivé reprodukční a vylučovací orgány. Věnujeme pozornost intimní hygieně, podpoříme vylučování. Prospěje nám pohyb, ženám sedací, léčivé a uvolňující koupele. Na obličej a dekolt aplikujeme hydratační a výživné masky.

Práci střev podpoříme kořeněnými pokrmy, kurkumou, pepřem, zázvorem. Můžeme si uvařit domácí česnečku, také polévky i salátové zálivky mohou mít štiplavější chuť. Dostatečně pijeme, kvalitní čaje nebo pivo na podporu zažívání.

Z barevného spektra můžeme vybrat tajemnou indigovou nebo neutrální šedou. Z kamenů hematit nebo lapis lazuli

Vůni santalu nebo poměnky provoníme náš osobní prostor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.