Horoskopy

4. září 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den:4. 9. – symbol Strom poznání

Vhodný čas k duchovnímu rozvoji, sebepoznávání, zklidnění, a ladění mysli k příjmu informací: energie dnes přejí získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna ve Vahách - přibývá

Dny ve Vahách přinášejí estetické cítění, diplomacii a snahu o harmonii ve vztazích. Snažíme se oddálit rozhodování v důležitých otázkách.

Je čas na odpočinek a regeneraci, neděle je dnem odpočinku; uděláme si „pyžamový den“. Neřešíme problémy, pracovní ani osobní, vypneme mobil a e-mail. Vyhledáváme příjemné podněty, které nám přinášejí radost. Zajdeme si do divadla, nebo si v klidu domova pustíme své oblíbené CD nebo film. Ve dnech Luny ve Vahách má mimořádnou účinnost čištění pleti.

V cyklu přibývající Luny se snažíme vyhnout všemu, co zatěžuje organismus, například hůře stravitelným potravinám. Dopřáváme si jídlo s vlákninou, přidáme do jogurtu, tvarohu nebo kaše psyllium. Našim ledvinám prospějí fazole - připravíme si fazolový salát, nebo polévku.

Vyhneme se pokud možno trhání zubů, operacím v oblasti ledvin a beder. Krásnou, elegantní kombinací je modrá s pískovou. Vyzkoušejme energii nebeského celestínu nebo starodávného amonitu. Dnes nám bude vonět jemná vůně geránia nebo čistá vůně jantaru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.