Prima maminka

28. srpna 2016 04:45

Martina Čerňanská

Máte šanci zbohatnout? Čára pod vaším prsteníčkem vám to prozradí!

Máte šanci zbohatnout? Čára pod vaším prsteníčkem vám to prozradí!

To, kde se nachází na vaší dlani čára peněz, je vykládáno dvěma způsoby: Evropský výklad říká, že se čára nachází pod malíčkem a vede směrem do středu dlaně. My se ovšem zaměříme na původní japonský výklad – čáru peněz tudíž hledejte pod prsteníčkem.

Dlouhá a jasně viditelná čára

Vy o peníze nemusíte mít žádnou starost. Pokud máte čáru peněz začínající pod prsteníčkem a končící u čáry srdce, jste za vodou. Jste člověk, který myslí na budoucnost, spoří a nikdy se nedostává do finančních problémů.

Krátká nebo chybějící čára

Vy a peníze nejste úplně kamarádi. Pracujete a vyděláváte, abyste pokryli své náklady, ale jinak se o peníze nijak zvlášť nezajímáte. Vlastně s nimi ani neumíte pracovat. Zkuste se na to trochu zaměřit a budete na tom finančně mnohem lépe.

Zahnutá čára k malíčku

Peníze jsou vaše hobby. Máte o nich přehled a baví vás s nimi pracovat. Zároveň si je umíte i užívat. Skvělá kombinace!

Ostrůvek uprostřed čáry

Pokud můžete, vůbec s penězi nedisponujte a tuto práci přenechte někomu blízkému. Jste ten typ člověka, co se velmi lehce dostává do finančních problémů. Rozhodně nikdy nepokoušejte hazardní hry, ani se nenechte zaměstnat na pozici, kde se pracuje s penězi. Kouká z toho jedině průšvih.

Velmi krátká čára

Vy si na peníze dávejte obzvlášť velký pozor. Máte sklon k tomu hodně utrácet a chovat se nezodpovědně. Máte hodně kamarádů a přátel, kterým půjčujete bez rozmyslu a nehlídáte si splátky. Pozor také na kreditní karty, abyste se nedostali do dluhové pasti.

Sdílejte článek
Štítky peníze finance čtení z ruky jak zbohatnout

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.