Prima maminka

4. května 2016 04:40

Martina Čerňanská

Mezi námi aneb Já v kostce

Milé čtenářky, drazí čtenáři… ano, čtete správně, čtenáři muži. Věřím totiž, že i vy, muži, se nezaleknete toho, že jste se právě proklikli na ženský web a s chutí se začtete.

Protože co si budeme povídat… sice nám stále nadáváte a vysmíváte se nám, co na těch ženských portálech a magazínech máme, že jsou tam samé blbosti, ale dámy, co sdílíte domácnost s mužem, řekněte– také už jste kolikrát nachytaly partnera, jak je hluboce začtený do ryze ženských témat? Já tedy ano. A často! I když uznávám, že u mě doma to není tak těžké. Kupuji si měsíčně zhruba 15 módních a společenských časopisů, znám všechny drbací weby a zbytek se dozvím v TV.

A kdo že vlastně jsem? Jmenuji se Martina… můžete i říkat M /čtěte em/. Podoba s úspěšnou, mocnou, bohatou a o dost starší ředitelkou britské tajné služby z filmů o Jamesi Bondovi je čistě náhodná, ale pánové, vidíte? Nelhala jsem! I pro vás tu něco je – James Bond. Ale o tomto úžasném muži někdy jindy (až se podívám alespoň na 1. díl, abych věděla, o co jde).

Jsem mladá. Docela. Ne tedy zas tak moc. Ale prý mladě vypadám. Někdy. Když se dobře vyspím, mám ranní sex (taky máte po pomilování projasněnější pleť?), dobře se namaluju, hezky obléknu a není moc ostré světlo. Je mi… mezi 25–35. Spíš k té horní hranici. No, asi takhle: Mám čerstvě plnoleté bratrance a jejich kamarádi mi vykají. A to se vždycky začnu pitomě usmívat a vysvětlovat jim, že zas tak stará nejsem a že se stále cítím na 20 a tak dále a tak dále. A čím víc se do toho zamotávám, tím víc jsem trapnější a trapnější a jakákoliv další setkání s nimi většinou začínají a končí jejich neurčitým: "zdravim". Říct mi ahoj by pro ně bylo stejně divný, jako říct ahoj učitelce.

Ale proč vám se tu takhle dlouze představuji… budu se vám tady na Ženách pravidelně hlásit. Budu vám vyprávět své příběhy ze života, postřehy, glosovat aktuální dění. Budu otevírat témata, která by možná měla zůstat zavřená. A předem upozorňuji, že jména a místa budou smyšlená a jejich podobnost s vámi nebo s někým, koho znáte, je čistě náhodná! A budu ráda, když mi budete psát i vy. Vaše příběhy, vaše připomínky, vaše nápady, prostě cokoliv vás napadne. Napište mi na email prima-zeny@iprima.cz nebo na náš Facebook.

A protože je jaro, lásky čas, všechno kvete, pojďme začít něčím hezkým… Co třeba SVATBY? A věřte mi, že k tomuto tématu mám co říct! Takže brzy nashle :)

S láskou vaše

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.