Prima maminka

7. října 2016 04:15

Martina Čerňanská

Oblíbená káva prozradí mnoho o vaší povaze. Otestujte se!

Oblíbená káva prozradí mnoho o vaší povaze. Otestujte se!

Instatní káva

Jste racionální a vždy hledáte co nejvíce přímou cestu k cíli. V práci jste velmi oblíbená šéfy a vždy si najdete čas na to vyjít jim vstříc. Pokud jste doposud nedosáhla nějaké ohromného výsledku, tak věřte, že již brzy přijde.

Turecká káva

Máte opravdu silný charakter. Když se pro něco rozhodnete, tak nepolevíte, dokud to nezvládnete. Nebojíte se dělat chyby – umíte za ně převzít zodpovědnost a poučit se z nich.

Ledová káva

Jste energická, zvídavá a máte kolem sebe ráda lidi, kteří mají zajímavé nápady a myšlenky. Nikdy se nebojíte vyjádřit svůj názor a zapojit se do debaty. Nepřekonatelná překážka? Neexistuje! Jste přesvědčená, že možné je všechno a všechno jde zvládnout.

Cappuccino

Jste velmi kreativní osoba. Jste velká romantička a snílek s velkým a laskavým srdcem. Milujete sledovat proces přípravy kávy, který je pro vás kolikrát důležitější než samotný výsledek.

Káva s mlékem a cukrem

Jste vyrovnaná, silná a v naprosté harmonii. Je naprosto nemožné se s vámi hádat – vždy vyhrajete. Vy jste se zrodila k tomu milovat a být milována.

Espresso nebo Ristretto

Vaši blízcí se na vás mohou kdykoliv spolehnout. A to opravdu ve všem! Jste tvrdohlavá, pracujete tvrdě. Vždy věříte v úspěch a nejen díky tomu pokaždé vyhráváte.

Černá káva, s cukrem, bez mléka

Pokud se dá o někom říct, že je zodpovědný, tak jste to právě vy. Dlouho zvažujete při jakékoliv příležitosti pro a proti, abyste se ujistila, že se rozhodnete správně. Pokud byste si ale měla vybrat mezi svými zájmy a rodinou, vždy zvolíte bez zaváhání druhou variantu.

Sdílejte článek
Štítky káva

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.