Celebrity

25. března 2015 19:50

Anna Kopečková

ONLINE CHAT: Na vaše otázky bude odpovídat zpěvačka Ewa Farna

Ewa Farna má pro své fanoušky řadu novinek. Před svou dubnovou tour „V akustickém směru“ představila videoklip k druhému singlu Z nálezů a krás z alba Leporelo. A připravené jsou i nové webové stránky.

Ewa má celé jaro napilno. Po pracovní cestě do Kataru, přípravě tour a zkouškách s kapelou natočila k novému singlu Z nálezů a krás" videoklip. Uvidíte v něm poutavý příběh starého vrátného, co si otevře krámek a rozdává lidem radost.

„Klip jsme připravovali velmi dlouho, samotné natáčení už ale díky týmu režiséra Martina Linharta proběhlo rychle a profesionálně. Hlavní kulisou klipu je veliký nápis „Nálezy a krásy“. Což je název krámku, který si pan vrátný otevřel. Jeho každodenní náplní je rozdávat lidem radost, a to hlavně tím, že jim pomůže najít, co v životě hledali nebo kdysi ztratili. Každý si tam zkrátka najde to své," vypráví děj Ewa.

Dnes máte jedinečnou příležitost zeptat se Ewy na to, co vás zajímá. Své otázky můžete psát ZDE.

A tady je nový klip:

Nový klip není zdaleka to jediné, co si Ewa Farna pro své fanoušky připravila. V dubnu vyráží na své turné s názvem V akustickém směru. Turné odstartuje 3. dubna v Jihlavě a postupně navšíví dalších 9 měst včetně slovenské Bratislavy. „Na tour zahrajeme také starší singly jako Měls mě vůbec rád, Ticho, Toužím, Boží mlejny melou, ale také novinky Z nálezů a krás či Leporelo," prozrazuje zpěvačka.

Spuštěna byla i mobilní aplikace „Ewa Farna“. Posluchači a příznivci si ji mohou stáhnout přes Google Play nebo AppStore. Díky ní jsou informováni o aktuálním dění kolem tour, plánovaných koncertech a všech novinkách. A upgradu se dočkaly i webové stránky.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Ewa Farna na ně bude odpovídat ve čtvrtek mezi 17. a 18. hodinou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.