Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

ONLINE CHAT: Na vaše otázky bude odpovídat zpěvačka Ewa Farna

Ewa Farna má pro své fanoušky řadu novinek. Před svou dubnovou tour „V akustickém směru“ představila videoklip k druhému singlu Z nálezů a krás z alba Leporelo. A připravené jsou i nové webové stránky.
Vydáno: 25.03.2015, Anna Kopečková
Náš host na online chatu - Ewa Farna
Náš host na online chatu - Ewa Farna Autor: Universal Music
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ewa má celé jaro napilno. Po pracovní cestě do Kataru, přípravě tour a zkouškách s kapelou natočila k novému singlu Z nálezů a krás" videoklip. Uvidíte v něm poutavý příběh starého vrátného, co si otevře krámek a rozdává lidem radost.

„Klip jsme připravovali velmi dlouho, samotné natáčení už ale díky týmu režiséra Martina Linharta proběhlo rychle a profesionálně. Hlavní kulisou klipu je veliký nápis „Nálezy a krásy“. Což je název krámku, který si pan vrátný otevřel. Jeho každodenní náplní je rozdávat lidem radost, a to hlavně tím, že jim pomůže najít, co v životě hledali nebo kdysi ztratili. Každý si tam zkrátka najde to své," vypráví děj Ewa.

Dnes máte jedinečnou příležitost zeptat se Ewy na to, co vás zajímá. Své otázky můžete psát ZDE.

A tady je nový klip:

VIDEO: Ewa Farna vypouští do světa nový videoklip Z nálezů a ztrát. Podívejte se!

Nový klip není zdaleka to jediné, co si Ewa Farna pro své fanoušky připravila. V dubnu vyráží na své turné s názvem V akustickém směru. Turné odstartuje 3. dubna v Jihlavě a postupně navšíví dalších 9 měst včetně slovenské Bratislavy. „Na tour zahrajeme také starší singly jako Měls mě vůbec rád, Ticho, Toužím, Boží mlejny melou, ale také novinky Z nálezů a krás či Leporelo," prozrazuje zpěvačka.

Spuštěna byla i mobilní aplikace „Ewa Farna“. Posluchači a příznivci si ji mohou stáhnout přes Google Play nebo AppStore. Díky ní jsou informováni o aktuálním dění kolem tour, plánovaných koncertech a všech novinkách. A upgradu se dočkaly i webové stránky.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Ewa Farna na ně bude odpovídat ve čtvrtek mezi 17. a 18. hodinou.

Chat

Ewa Farna bude ve čtvrtek odpovídat na online chatu Foto:

S oblíbenou zpěvačkou Ewou Farnou

Na vaše dotazy bude odpovídat známá a oblíbená zpěvačka Ewa Farna.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama