zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Osudové číslo o vás prozradí víc, než byste možná chtěli

Vypočítejte si své osudové číslo
Autor: pixabay.com Vypočítejte si své osudové číslo
anna kopečková , Vydáno: 14.02.2016
Spočítejte všechna čísla ve svém datu narození a získáte své osudové číslo. Dozvíte se tak víc o sobě i o svých blízkých.

reklama

Numerologie, tedy věda o číslech, se narodila před více než 4000 lety, pravděpodobně v Mezopotámii. Tehdy lidé věřili v kouzelnou moc čísel. I dnes, kdy lidé na čísla tolik nevěří, může numerologie odhalit mnohé o něčí osobnosti, charakteru a životě vůbec. Protože však není vliv čísel na osud člověka vědecky podložen, je numerologie považována za okultní vědu.

I když nevíme, jak to funguje a proč, numerologie vám pomůže pochopit lépe svůj osud a starat se lépe o svůj život. Vše, co potřebujete, je znát své datum narození (nebo datum narození člověka, který vás zajímá) a spočítat si to nejdůležitější číslo.

Jak vypočítat své osudové číslo?

Podle numerologie má každý své osobní (osudové) číslo, které vychází z data narození. Získáte jej tak, že sečtete všechna čísla, včetně roku narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtete.

Příklad:

Pokud jste se narodili 28. ledna 1978

Sečtěte všechna čísla: 2 + 8 + 1 + 1 + 9 + 7 + 8 = 36

A dále pokračujte: 3 + 6 = 9

Takže vaše životní číslo je 9.

 

Na konci sčítání vždy musíte mít jednu číslici. Výjimku tvoří takzvaná zdvojená čísla, tedy 11, 22 nebo 33. Tato čísla vyžadují jedinečnou pozornost, protože zesilují jednotlivá čísla. Takový člověk stojí před velkou životní výzvou, na druhou stranu dostal do vínku i velký potenciál, aby ji zvládl.

Jestli už máte své životní číslo vypočítané, můžete odhalit, co znamená: 

Najděte si své osudové číslo

Osudové číslo 1 – Vůdce

oč 1

Lidé s osudovým číslem 1 jsou rozenými vůdci. Mají obrovské množství energie v kombinaci s cílevědomostí a silnou vůlí. Tito lidé jsou originální, rádi dělají věci svým vlastním způsobem. Vzhledem k tomu, že vždy chtějí být nejlepší v tom, co dělají, jsou úspěšní a překonají všechny překážky, které se jim postaví do cesty. Díky energii, vášni a touze, se kterými se narodili, mohou dokázat v životě velké věci.

 

Největší dar pro jedničky je kreativita, proto tito lidé mají rádi umění. Jsou též velmi dobří při spouštění nových projektů a jejich originální přístup a invence jsou dobrým vkladem pro podnikání nebo pro vedoucí pozice. Je však třeba, aby si hlídali své sklony k sebestřednosti, egoismu a náročnosti, naučili se zůstat v klidu a nenechali se svou energií zničit.

 

 

 

reklama

Související témata: osudové číslo , životní číslo , numerologie

reklama

Přečtěte si také

reklama