Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Osudové číslo o vás prozradí víc, než byste možná chtěli

Spočítejte všechna čísla ve svém datu narození a získáte své osudové číslo. Dozvíte se tak víc o sobě i o svých blízkých.
Vydáno: 14.02.2016
Spočítejte si své číslo
Spočítejte si své číslo Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Numerologie, tedy věda o číslech, se narodila před více než 4000 lety, pravděpodobně v Mezopotámii. Tehdy lidé věřili v kouzelnou moc čísel. I dnes, kdy lidé na čísla tolik nevěří, může numerologie odhalit mnohé o něčí osobnosti, charakteru a životě vůbec. Protože však není vliv čísel na osud člověka vědecky podložen, je numerologie považována za okultní vědu.

I když nevíme, jak to funguje a proč, numerologie vám pomůže pochopit lépe svůj osud a starat se lépe o svůj život. Vše, co potřebujete, je znát své datum narození (nebo datum narození člověka, který vás zajímá) a spočítat si to nejdůležitější číslo.

Jak vypočítat své osudové číslo?

Podle numerologie má každý své osobní (osudové) číslo, které vychází z data narození. Získáte jej tak, že sečtete všechna čísla, včetně roku narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtete.

Příklad:

Pokud jste se narodili 28. ledna 1978

Sečtěte všechna čísla: 2 + 8 + 1 + 1 + 9 + 7 + 8 = 36

A dále pokračujte: 3 + 6 = 9

Takže vaše životní číslo je 9.

 

Na konci sčítání vždy musíte mít jednu číslici. Výjimku tvoří takzvaná zdvojená čísla, tedy 11, 22 nebo 33. Tato čísla vyžadují jedinečnou pozornost, protože zesilují jednotlivá čísla. Takový člověk stojí před velkou životní výzvou, na druhou stranu dostal do vínku i velký potenciál, aby ji zvládl.

Jestli už máte své životní číslo vypočítané, můžete odhalit, co znamená: 

Najděte si své osudové číslo

Osudové číslo 1 – Vůdce

oč 1

Lidé s osudovým číslem 1 jsou rozenými vůdci. Mají obrovské množství energie v kombinaci s cílevědomostí a silnou vůlí. Tito lidé jsou originální, rádi dělají věci svým vlastním, originálním způsobem. Vzhledem k tomu, že vždy chtějí být nejlepší v tom, co dělají, jsou úspěšní a překonají všechny překážky, které se jim postaví do cesty. Díky energii, vášni a touze, se kterými se narodili, mohou dokázat v životě velké věci.

 

Největší dar pro jedničky je kreativita, proto tito lidé mají rádi umění. Jsou též velmi dobří při spouštění nových projektů a jejich originální přístup a invence jsou dobrým vkladem pro podnikání nebo pro vedoucí pozice. Je však třeba, aby si hlídali své sklony k sebestřednosti, egoismu a náročnosti, naučili se zůstat v klidu a nenechali se svou energií zničit.

 

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Stačí si vybrat jeden ze dvou obrázků, které vám ukážeme

TEST: Inkoustové skvrny odhalí, jací jste

Otestujte se: Jak moc jste závislí na cukru?

Vy a cukr, jak jste na tom? Milujete ho, vyhýbáte se mu, nemůžete mu odolat nebo bez něj klidně můžete žít? Odpovězte na pár následujících otázek sestavených za pomoci zkušeného dietologa a hned se dozvíte, jaká je pravda.

Otázka č.1

Otázka 1

Jak často jíte sladká jídla nebo pijete sladké nápoje (včetně těch slazených umělými sladidly)?

 

A) Jednou nebo dvakrát do měsíce. Moc si na sladké nepotrpím.

 

B) Párkrát za týden si dám něco sladkého.

 

C) Dávám si sladké každý den, několikrát.

 

9 věcí, které prozradí stolice o vašem zdravotním stavu

Je to něco, o čem se moc nemluví. A pokud ano, většinou s doktorem nebo s malými dětmi. Ač to bude znít možná lehce perverzně, naše stolice nám toho má dost co říct. Podle barvy, konzistence, velikosti nebo zápachu nám dá celkem hodně informací o naší stravě a zdravotním stavu.

poop-emojis-colors Foto:

Abyste měli zhruba nějakou představu, co se vám vaše stolice snaží naznačit, máme pro vás malého průvodce:

Je tvrdá a v malých kuličkách

stolice je tvrdá

V tomto případě je vaše tělo dehydrované a nemá dostatek vlákniny. Proto zůstává stolice v těle o něco déle, než by měla. Vaše tlusté střevo z ní vysává vodu, což má za následek těžké kusy stolice.

 

Řešení je obvykle jednoduché: Ujistěte se, že jste během dne dostatečně pili (ideálně 8 sklenic vody, cca 1,5–2 litry), a začleňte postupně do stravy více vlákniny – oves, lněné semínko, zeleninu, ovoce. Neládujte se ale vlákninou nijak zhurta, aby to nebyl pro střeva šok.

 

 

Článek je zařazen v: výklad karet, horoskop, osudové číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama