Otestujte se: Barevný obrázek odhalí, jakou máte povahu

Každý z nás reaguje na určité situace jinak a psychologové věří, že příčinou jsou dominantní osobnostní rysy každého člověka. Vyzkoušejte si test, který odhalí váš charakter, a zjistěte, jaká barva nejvíc přitahuje vaše podvědomí.

Pozorně si prohlédněte obrázek a pak si vyberte z uvedených barev jednu, která je na něm podle vás nejvýraznější:

  • Růžová
  • Bílá
  • Žlutá
  • Modrá
  • Fialová

A teď si můžete přečíst, jaké charakterové vlastnosti vás nejvíc vystihují:

Růžová – odvaha

Jen zřídka se vyhýbáte obtížným situacím. Pokud si něco myslíte, řeknete to na rovinu a lidé si vás za to cení, byť to pro ně bývá občas i méně příjemné. Také máte dobrodružnou povahu a rád(a) objevujete nová místa.

Bílá – logika

Jste velmi rozvážný, rozumný a zároveň příjemný člověk. V náročných situacích si zachováváte chladnou hlavu a jste to často právě vy, kdo dokáže najít řešení.

Žlutá – laskavost

Jste soucitní a starostliví a lidé vás pro to mají rádi. Je radost mít vás nablízku. Málokdy řeknete o někom špatné slovo a na svět se díváte pozitivně.

Modrá – pozitivita

Z vás přímo vyzařuje pozitivní energie a na všem vidíte jen to nejlepší. Nedělá vám potíže se s někým novým spřátelit. Jste šťastný člověk, protože u lidí s pozitivním přístupem je mnohem pravděpodobnější, že budou mít šťastný život.

Fialová – vášeň

Cokoli děláte, děláte vášnivě! Pracujete tvrdě a to, co děláte, myslíte upřímně. Nejspíš máte profesi, na které vám hodně záleží. Dostat se s vámi do křížku není jen tak, protože máte dost výbušnou povahu.

-ak-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.