Otestujte se: Co na vás prozradí barva vašich vytoužených dveří?

Otestujte se: Co na vás prozradí barva vašich vytoužených dveří?

Buďte k sobě upřímná a prozraďte, jakou barvu by měly mít dveře, do kterých toužíte vstoupit. Jejich odstín může poodhalit fascinující a výstižný pohled do vaší duše.

Tyrkysová

Jste zábavný a veselý člověk, který se dokáže radovat z maličkostí a ocení zcela prosté věci – vůni čerstvého chleba nebo třeba horkou koupel. Máte ráda cestování a poznávání nových kultur. Nejšťastnější jste tehdy, když můžete podpořit ostatní lidi a vytvářet kolem sebe příjemnou atmosféru plnou pohody. Nicméně je důležité nezapomínat na své vlastní potřeby, zatímco neustále přemýšlíte, jak pomoci vašim blízkým. Zkuste myslet trochu více na sebe, bude vám pak lépe a taky budete mít víc sil na ostatní.

Černá

Jste perfekcionista. Váš domov je dokonale čistý a naklizený. Vaše povaha vás žene dál a dál, a to nejen v profesním, ale i v soukromém životě. Být vytrvalá a úspěšná je sice fajn, ale má to i své stinné stránky. Málokdy, dá se vlastně říci, že téměř nikdy, se pořádně nezastavíte. Neuděláte něco jen tak, spontánně, nejste schopná zvolnit a naplánovat si příjemnou dovolenou, kde se ovšem nebudete neustále hnát za úspěchem. Přitom ke správnému fungování potřebuje každý živý organismus rovnováhu – nejen povinnosti, ale i odpočinek. Pak nebude váš svět jenom černobílý, ale bude konečně hýřit barvami.

Žlutá

Jste velmi kreativní jedinec, který se zajímá o spoustu věcí, kde může zapojit svůj mozek a fantazii. Libujete si v řemeslech a v umění a je vám úplně jedno, jestli se jedná o sochařinu, hudbu, malířství, divadlo nebo třeba tanec. Ráda realizujete své sny, ale ruku na srdce, nejste až příliš velký snílek, který by potřeboval trochu uzemnit? S tím vám třeba pomůže nějaký výlet nebo procházka do přírody. Zkuste to – třeba jen proto, že získáte další inspiraci, pročistíte si hlavu a bude vám to pak mnohem lépe myslet.

Tmavě zelená

Ráda vyjadřujete své pocity skrze psaní, hudbu a další druhy umění. Ačkoliv to může působit, že takto před ostatními odkrýváte své nitro, držíte si přesto karty blízko u těla. Přece jen na sebe prozradíte pouze to, co chcete vy. Každopádně navenek působíte velmi přátelsky a otevřeně, proto lidi ani nenapadne přemýšlet o tom, že můžete mít nějaké starosti a problémy. Pokud je však máte, neduste je v sobě, ale promluvte si o nich s někým, komu důvěřujete. Je to nesmírně ulevující a povzbuzující. Nebojte se projevit slabost, každý nějakou má. I ti, kteří na první pohled vypadají, že jsou dokonalí.

Fialová

Co je ústředním bodem vašeho života? Být produktivní, užitečná a nápomocná. Chcete mít neustále pocit, že se bez vás ostatní neobejdou. Je hezké, že se na vás ostatní mohou vždycky spolehnout, ale ruku na srdce – nejste z toho už tak trochu vyčerpaná? Zkuste si aspoň párkrát do týdne najít chvilku času jenom na sebe a na koníčky, které máte ráda. Nebo si splňte přání, po nichž už léta toužíte – nechte se hýčkat na masáži, skočte si s padákem, zaleťte si do milované Paříže nebo se přihlaste na kurz keramiky.

Červená

Jste sebevědomý člověk, který žije podle vlastních pravidel. Vaši sebedůvěru navíc podtrhuje váš atraktivní vzhled. Na jednu stranu máte dokonalý make-up a drahé oblečení z nejnovější kolekce, zatímco ve vaší ložnici to vypadá, jako by tam vybuchla bomba. Máte dvě kontrastní tváře, které mohou vedle sebe nějakou dobu fungovat, ale později to povede jedině ke konfliktu, k určité schizofrenii. Pokuste se co nejdříve popřemýšlet, jaká vaše osobnost je vám bližší, kterou z nich opravdu chcete být.

Bílá

Přátelé a rodina pro vás znamenají všechno na světě a vy jste odhodlána udělat naprosto cokoliv, čím je podpoříte. Jste velmi sentimentální a často se obklopujete předměty, které ve vás vyvolávají vzpomínky na předchozí zážitky. Nebrání vám ale tyto věci v rozletu? Nežijete spíše minulostí, než abyste se snažila myslet a těšit se na to, co vás teprve čeká? Zkuste se s nadhledem podívat na vaši současnou roli matky, manželky, učitelky, prodavačky apod. Zaměřte se na uspokojování potřeb vaší role a popřemýšlejte, jak si představujete budoucnost. Je velká škoda žít pouze z minulosti, která už se nikdy nevrátí. Je čas pohnout se dál.

Námořnická modrá

Máte hravou osobnost, která vás udrží déle mladší. Ačkoliv můžete na ostatní působit bezstarostně, ve svém nitru možná pociťujete úzkost a strach z konkrétních situací, které vás trápí. Uvědomte si, že jste přece taky jenom člověk, který prožívá nejen radosti, ale i starosti. Věřte, že jsou kolem vás lidi, kteří jsou ochotni vám pomoci. Rádi vám poradí a podrží vás v situacích, které vás stresují. Není potřeba být jenom veselý nebo pouze utrápený. Můžete se bavit dál a mezitím vyřešit pár problémů, které vám dělaly vrásky.

Limetková

Vaším druhým povoláním by mohlo být „řešička“ problémů. Dokážete geniálně vyhodnotit každou situaci a najít řešení, které je pro všechny optimální. Řada lidí se z některých problémů skoro hroutí, ale pro vás snad neexistuje situace, která by byla neřešitelná. Prolézáte si životem, stejně jako projíždí nůž máslem. Dejte si ale pozor, přílišná shovívavost a benevolence se vám někdy můžou vymstít. Lidi toho totiž občas umí pěkně zneužít.

Dřevo

Jste spolehlivá osoba, která oceňuje především jistotu a bezpečí. Máte smysl pro detail a jste velmi puntičkářská a konzervativní. Baví vás pracovat si na svém, mít své ověřené postupy a záruky. Nenastal ovšem ten správný čas vylézt trochu z ulity, pokusit se být trochu kreativní a zjistit, co leží mimo vaši zónu pohodlí? Může to být ze začátku trochu nepříjemné, ale věřte, že si skvěle rozšíříte obzory. Projeví se to pozitivně i na vašich pracovních výsledcích.

-šp-

Sdílejte článek
Štítky Paříž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.