Prima maminka

9. července 2016 04:45

Anna Kopečková

Otestujte se: V jakém místě vymačkáváte zubní pastu?

Otestujte se: V jakém místě vymačkáváte zubní pastu?

O vaší osobnosti může mnohé prozradit i to, jak vymačkáváte zubní pastu. Je to u uzávěru, uprostřed nebo snad až na konci tuby?

A – Jste velmi ohleduplní

Jste silný, nezávislý člověk, který se nerad dělí o své emoce s ostatními lidmi. Dokážete to velmi dobře skrývat, takže ostatní jen těžko poznají, že vám není zrovna do zpěvu. Prostě nechcete ostatním kazit náladu jen proto, že máte zrovna špatný den.

Jste velmi ohleduplný a taktní člověk a ostatní s vámi rádi tráví čas. Nicméně vy máte velmi blízký vztah jen s pár lidmi, kteří jsou vám velmi oddaní a rádi vám kdykoli podají pomocnou ruku, stejně jako vy jim.

B – Jste skvělý posluchač

Lidé se s vámi rádi dělí o novinky a zážitky ze svého života, protože je vždy vyslechnete a nekritizujete. Jste velmi sympatický člověk a lidé se s vámi cítí dobře, i když probíráte hodně citlivé věci. Přestože vás zprávy některých lidí občas zneklidňují a trápí, máte rádi společnost.

C – Umíte skvěle řešit problémy

Překážky se snažíte řešit, ne se jim vyhýbat. Jste i velmi sebejistý člověk a občas máte tendenci brát názory ostatních na lehkou váhu. Jste dobrý vůdce a pro spoustu lidí jste příkladem. Zkuste jen trochu víc naslouchat ostatním a zastavte se občas v tom svém shonu a podívejte se kolem sebe.

D – Jste férový člověk

Když někteří lidé řeší mezi sebou problém, obvykle vystupujete jako prostředník. Máte silný smysl pro spravedlnost. Rádi pomáháte lidem v nouzi, což vám dává pocit štěstí a naplnění. Dalo by se říct, že jste typický účastník různých dobrovolnických akcí.

E – Rádi plánujete

Sbalit se a někam nečekaně odjet, to není nic pro vás. Pokud cestujete, musíte mít předem připravený přesný itinerář. Pořád se snažíte něco dělat a neradi zůstáváte pozadu. Ale nezapomeňte, že člověk může řadu věcí poznat i tehdy, když si dá pauzu a vychutná si přítomný okamžik.

-ak-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.