Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Otestujte si svůj zrak a pohotovost zábavným způsobem

Internetem koluje mnoho obrázků, které otestují, jak je na tom váš zrak a schopnost soustředit se. A my vám 9 nejzábavnějších přinášíme právě teď!
Vydáno: 27.12.2016
Otestujte si svůj zrak
Autor: que.es Otestujte si svůj zrak

Jistě jste už na internetu narazili na obrázky, které testují váš zrak při hledání pandy, sněhuláků a spousty dalších zvířátek či věcí. A my se rozhodli, že najdeme ty nejlepší z nejlepších a naservírujeme vám je hezky pohromadě:).

Jak na to?

Klikněte na na první obrázek ve fotogalerii, přečtěte si pod obrázkem, co máte zrovna na tomto konkrétním hledat, nastavte si stopky na 10 sekund a hledejte. Pokud po vypršení času daný objekt nenajdete, klikněte na další fotku a my vám ukážeme, kde se ukrýval.

Ve fotogalerii se takto nachází 9 zrakových testů. Tak připravte stopky, zaostřete, sooustřeďte se a hurá do toho. A na konci se nám pochlubte, kolik jste jich úspěšně v daném limitu zvládli. A nevěšte hlavu, pokud se vám podaří např. jen polovina - je to opravdu náročné!

Začínáme:

Chcete ještě víc? Tak se podívejte sem:

Článek je zařazen v: oči, zrak, pohotovost, zrakový test, optické klamy