Prima maminka

19. března 2016 04:40

Lucie Průchová

Partner chce, abych podstoupila plastiku prsou. Já se bojím. Mám mu vyjít vstříc?

Už jsou to čtyři týdny, co jsme vám představili guru Káju... Pro ty, kterým tyto čtyři díly poradny unikly, je zde vysvětlení, jak tento nápad vlastně vznikl a co vám bude každý týden přinášet...

Nápad na zrození guru Káji se zrodil při jedné z našich redakčních hospod, při kterých se obvykle nikdo z nás nebrání podebatovat o svých partnerských a sexuálních strastech a radostech. Ostatní vždycky velice rádi a ochotně poradí, jak se situací, která někomu zrovna leží na srdci a na duši, naložit.

Nejlepší rady má vždy náš kolega Karel, kterému proto říkáme guru Kája – je to milovník a obránce něžného pohlaví. Ten vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.

Jako další nám napsala čtenářka Klára, které děkujeme za následující dotaz...

Partner chce, abych podstoupila plastiku prsou. Já se bojím. Mám mu vyjít vstříc? Pětky prsa jsou na moji postavu příliš velká.

A co na to Guru Kája?

"Proč bys mu proboha měla vycházet vstříc? Chlap by si samozřejmě měl přetvářet ženu k lepšímu, ale většinou to znamená, že jí přinese duševní klid tím, že na sebe třeba plně vezme mytí nádobí a vynášení koše. Transformace tvýho života (a nedejbože těla) do podoby, která jemu vyhovuje víc a tobě míň, je znamení nesmyslný sobeckosti. A pokud ji nezažene jednoduchý "ne", měla by bejt vítaná větou "Sbohem, jdu sbalit někoho, kdo se raduje z mojí osobnosti a nechce ze mě mít věšák na silikon." Jo a navrch mu samozřejmě popřej hodně štěstí s hledáním tý sexbomby s pětkama. Už se mu někde určitě řaděj do fronty!"

Tvůj guru Kája

Někdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – PrimaŽENY...

Milá Kláro!

Můj názor je, že pokud bys měla plastiku podstupovat jen kvůli svému muži, je to blbost. Samozřejmě, že my ženy si necháváme "vylepšovat" své tělo hlavně kvůli tomu, abychom se chlapům líbily a máme pocit, že pokud budeme mít pětky, všichni z nás padnou na zadek. Ale hlavně a především bychom to měly dělat kvůli sobě a kvůli tomu, že se budeme líbit samy sobě a budeme mít ze sebe dobrý pocit. To by mělo být pro každou z nás nejdůležitější!

Za PrimaŽENY – Lucie

Milá Kláro,

já jsem jednou zavítala do čekárny plastického chirurga. Přišla jsem sama a dost mě udivilo, kolik tam sedělo slečen a paní v doprovodu svých partnerů. Nedalo mi to a zeptala jsem se pak pana doktora, proč tam nechodí samy. Vysvětlení bylo pro mě dost překvapující, ale logické. Ti muži jsou vlastně sponzoři. Málokterá žena má totiž tolik peněz, aby si plastiku prsou mohla dovolit (ceny se pohybují kolem 80 tisíc korun). A když muž platí, má většinou taky pocit, že si může diktovat, jak bude vypadat výsledek.

Přála bych Tvému příteli, Kláro, aby na chvíli zažil, jaké to je nosit dvě kilová závaží na hrudi. Která nejde nikdy odložit a z kterých tak strašně bolí záda. Asi by pak mluvil jinak. A přemýšlej. Opravdu chceš strávit život s člověkem, který ti bude diktovat, jak máš co dělat a dokonce jak máš vypadat?

Za PrimaŽENY - Anna

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.