Celebrity

12. března 2017 07:30

Martina Čerňanská

Pavla Vitázková: Do práce si chodím odpočinout

Krásná Pavla Vitázková se v seriálu Temný Kraj objeví ve své první televizní roli po narození dcery Rozárky. Ani se nám nechtělo věřit, že tahle sexy dračice, kterou představuje v roli, má pouhých pět měsíců po porodu.

  • Vím, že máte stejně starou holčičku, jako je miminko, které s vámi natáčí v seriálu Temný Kraj. Jaké bylo od ní odcházet?

Já mám dvě holčičky, tříletou a teď pětiměsíční a mám to tak, že je potřebuju mít na sobě pověšené, ale zároveň si od nich potřebuju odpočinout, takže se mi odcházelo výborně. A moc se zase na ně těším.

  • Je to tedy vaše první práce po narození druhé holčičky?

Natáčení ano, ale v divadle už hraju, už jsem měla několik představení.

  • Co vás přesvědčilo vzít roli v tomto seriálu?

Já jsem ve dvou dílech toho seriálu, takže jsem je dostala a mohla si je přečíst a je to fajn, v mojí roli je co hrát. Přesvědčilo mě i to, že to není na dlouho, že je to jen pár dní, protože si nemůžu dovolit od holčiček odcházet na delší dobu. Proto ty děti nemám. Ale odpočinout si na pár dní, to zase ráda. A potom, když mi volali a řekli, kdo to dělá, tak jsem měla radost, protože moc ráda dělám s ženami-režisérkami.

  • Jak byste představila svou postavu v seriálu?

Je to taková zčásti penězi zhýčkaná, dobrým životem zahrnutá panička, máma malého dítěte, které se ale úplně všechno sesype. Protože přijde na nevěru svého muže a ještě ne jen s jednou ženou, ale s mnoha. A ještě se jí dostane té „cti“, že si může přečíst, co všechno s nimi její manžel prováděl. To by bylo hrozné pro každého, natož pro ženu zahrnutou luxusem, protože pak zjistí, že je to úplně jedno, když nefunguje základ. Je to pro ni strašné zklamání.

  • Partnera v seriálu vám hraje Viktor Limr, už jste spolu hráli?

Ano, už jsme spolu pro Primu točili Cesty domů, tam jsme hráli sourozence. Tak to bylo fajn. Potkala jsem se tu také s Milanem Šteindlerem, se kterým jsem rok točila a pak mě režíroval. S Martinem Trnavským jsem hrála poprvé v sedmnácti letech divadlo, on hrál Othella, já Desdemonu, známe se strašně dlouho – dvacet jedna let. S Lukášem Vaculíkem jsme točili Četnické humoresky, takže jsem byla moc ráda, že ho tady vidím. Jsou tu pro mě samá krásná setkání. Mně to dělá velkou radost.

  • Co dalšího chystáte pracovně v nejbližší době?

S těmi dvěma maličkými dětmi budu muset chviličku počkat, co se týče nějaké souvislejší práce. Na tu, která bude trvat třeba rok, bych nekývla. Ale na takové „výlety“ na deset dvacet dní, to je úplně bezvadné, takže uvidíme. Jinak pořád dělám divadlo. Mám co hrát a hrajeme krásné věci, takže si do práce chodím odpočinout.

  • Jak se těšíte na Vánoce, s dětmi mají určitě jiný rozměr?

Ještě minulý rok, když měla Barunka dva roky, ji nejvíc bavilo trhat papíry, ve kterých byly dárky zabalené. Teď už posílala dopis Ježíškovi a už má svoje přání, Takže se těším, že jestli se zadaří a bude se jí to líbit, Vánoce zase dostanou kvůli dětem smysl.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.