Prima maminka

5. března 2016 04:40

Lucie Průchová

PORADNA GURU KÁJI: Extrémně malý penis a extrémně velký sexuální chtíč

Už je to dva týdny, co jsme vám představili guru Káju... Pro ty, kterým první a druhý díl poradny unikl, je zde vysvětlení, jak tento nápad vlastně vznikl a co vám bude každý týden přinášet...

Nápad na zrození guru Káji se zrodil při jedné z našich redakčních hospod, při kterých se obvykle nikdo z nás nebrání podebatovat o svých partnerských a sexuálních strastech a radostech. Ostatní vždycky velice rádi a ochotně poradí, jak se situací, která někomu zrovna leží na srdci a na duši, naložit.

Nejlepší rady má vždy náš kolega Karel, kterému proto říkáme guru Kája – je to milovník a obránce něžného pohlaví. Ten vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.

Jako další nám napsala čtenářka Klára, které děkujeme za následující dotaz...

Chodím s mužem, který má extrémně malý penis a extrémně velký sexuální chtíč. Já s ním ale nechci spát. Mám mu říct pravý důvod, nebo mám lhát? Nebo neříkat nic a najít si milence?

A co na to Guru Kája?

"Vztahy bez oboustranně prospěšnýho sexu jsou většinou krátkodobá věc, takže situaci určitě řeš. Říct mu pravdu bude krutý, ale když jako hlavní sdělení zdůrazníš "nezdrhám, naopak to chci řešit", s trochou štěstí se zděšeně nezamkne v koupelně. V jádru je ale na tobě, jestli ve vašem soužití vidíš realistickou budoucnost. Pokud stavíš spokojenej postelovej život nad všechny jeho jiný pozitiva (jakože není žádná ostuda, pokud jo), nějak strategicky vezmi dráhu. V opačným případě holt zkus utlumit jeho apetit (neslyšel o streamovaným pornu?) a pomoz mu vyvinout postelový schopnosti, který ti budou vyhovovat. Třeba to bude stačit..."

Tvůj guru Kája

Někdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – PrimaŽENY...

Milá Kláro,

je více než jasné, že s jeho malým penisem máš opravdu problém. Do budoucna se mi tato situace zdá dost neudržitelná a váš společný život by určitě nestál za nic, není to totiž fér k tobě, ale ani k němu. Co si budeme nalhávat, sexuální život je pro vztah více než důležitý a pokud vám to nebude klapat v posteli, bude to skřípat i v běžném životě. A tvoje řešení najít si milence? Ano, to je řešení pro tebe, ale co tvůj přítel? Nebylo by tedy lepší rozejít se a dát šanci sobě i příteli, abyste oba našli partnera, který vám bude vyhovovat ve všech směrech? Pokud vám tedy není kolem sedmdesáti, to už asi sex není ten hlavní hnací motor mezilidských vztahů...

Za PrimaŽENY – tentokrát Lucie

Sdílejte článek
Štítky Facebook sex penis

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.