zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Povolání nebezpečná pro váš vztah. Koho si raději nebrat?

1/5: Hudebník
Hudebník

Ačkoli před muzikanty vás rodiče pravděpodobně varovali. Bubeníci a kytaristé se na seznamu rodiči opěvovaných ženichů doopravdy nevyskytují. Věta: „Maminko, tohle je Hugo, hraje na kytaru v rockové skupině Chrobáci a budeme se brát,“ je postrachem snad všech rodičů. Svazek s hudebníkem je ohrožen vskutku více, než je běžné. Rozevlátí bohémové si jen sotva budou skládat oblečení do komínků a každý večer se s manželkou dívat na televizní seriál. Po večerech mívají koncerty a po koncertech… inu, však víte, jak to chodí.

2/5: Básník
Básník

Pokud oznámíte mamince, že váš vyvolený je básník, nejspíš omdlí, a právem. Básník se v dnešní pragmatické době sotva uživí, na živobytí by mu musela přispívat manželka a její příbuzní, což pro tu jistou rodinu není právě dobrá zpráva. Vedle finančních problémů by se mohly přidat i další. Básníci potřebují inspiraci, čekají, až je políbí múzy, a bohužel je i aktivně vyhledávají. Obklopují se ženami, aby o nich pak mohli psát krásné verše. Manželkám by se však taková poezie nemusela líbit.

3/5: Tanečník
Tanečník

Tanečníci jsou hezcí mladí mužové, oko žen na nich spočine se zalíbením. Mívají krásné postavy a bývají svalnatí. Ale pak už jsou tady převážně jen nevýhody. Pracují často po večerech, navíc moderní tanečníci bývají v práci svlečení, i když (doufejme) ne zcela. V popisu práce mají dotýkat se tanečních partnerek, často na dosti choulostivých místech. Hodně cestují a existuje určité podezření, že někteří z nich na služebních cestách na manželky trošku pozapomenou.

4/5: Barman
Barman

Spolu s číšníkem nebezpečná profese, která rovněž s teplem rodinného krbu příliš nekoresponduje. Takový barman pracuje po nocích, může se posilňovat alkoholickými nápoji, pohybuje se ve společnosti nejrůznějších osob, které bývají opilé a mají nebezpečnou tendenci se svěřovat a kamarádit před míru. Je-li člověk v zaměstnání po večerech obklopen láskou zklamanými slečnami, které do sebe házejí jednoho velkého panáka za druhým, jeho manželství se může otřást v základech.

5/5: Lékař v nemocnici
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Všichni jsme to viděli v kultovním seriálu Nemocnice na kraji města. Být manželkou lékaře pracujícího v nemocnici nemusí být žádný med. Muži v bílých pláštích bývají pro ženy přitažliví, což platí jak pro zdravotní sestřičky, tak pro pacientky. A protože lékaři mají noční služby, naskýtá se jim příležitost, o které muži bez nočních služeb mohou jen snít. Manželce lékaře nezbývá než slepě důvěřovat. Vyznačuje-li se sklonem k žárlivosti, nebude to mít jednoduché.

-em-

reklama