Prima maminka

27. července 2016 04:15

Martina Čerňanská

Pozor na těchto 12 symbolů ve vašich snech

Podle psychoterapeutů nám význam našich snů sděluje věci, které bychom se měli snažit pochopit o světě kolem nás a o nás samotných. Významy následujících symbolů, se kterými se můžete setkat ve vašich snech, jsou velice důležité a neměly by být ignorovány.

Podle psychoterapeutů nám význam našich snů sděluje věci, které bychom se měli snažit pochopit o světě kolem nás a o nás samotných. Významy následujících symbolů, se kterými se můžete setkat ve vašich snech, jsou velice důležité a neměly by být ignorovány.

Kočky

Symbol síly, ženskosti a duševna.

Kočka je velice silný symbol ve snech obecně. Symbolizuje ženskost, sílu a duševní poznání nebo touhu uvědomění si sebe sama a vaší ženské strany.

Zuby

Symbol zdraví, stárnutí, vzhledu

Sny, ve kterých zuby vypadávají nebo se lámou, měl ve svém životě skoro každý. Mohou symbolizovat přílišné starání se o váš vzhled více než o vaše zdraví.

Zuby ve snu mohou ale také symbolizovat strach ze stárnutí nebo smrti. Abyste tomuto symbolu předešli, buďte ve svém každodenním životě více optimističtí a užívejte si každého dne. Pak už se vám o zubech zdát nebude.

Mravenci

Symbol tvrdé práce, podpory, podrážděnosti

Snění o mravencích nebo broucích může symbolizovat, že vás něco dráždí nebo otravuje. Vaše podvědomí se vám snaží říct, abyste se přestali vyhýbat problému, který to způsobuje, a začali jej řešit.

Mravenci také symbolizují týmovou práci a vážení si rodinného nebo přátelského vztahu.

Vlasy

Symbol svobody, sexuality, prestiže

Dlouhé vlasy jsou symbolem svobody. Váš mozek vás nabádá zahodit zábrany, které jste si sami dali.

Vlasy mohou také symbolizovat touhu kontaktu s ostatními lidmi, nebo potřebu si uvědomit a přijmout svou sexualitu.

Silnice

Symbol jednoduchosti, cesty, osudu

Pokud se vám zdá o jedné silnici, zkuste ve svém životě zjednodušit věci, které se vám zdají komplikované. Zapomeňte na každodenní drama v práci a následujte vaší cestu, vaše poslání. Pokud se vám zdá o silnicích, věříte, že o vaší budoucnosti a životě rozhoduje osud.

Bahno

Symbol růstu, nehybnosti, nepokojů

Pokud ve svých snech vidíte bahno, prožíváte vnitřní neklid nebo jste se v životě zasekli na jednom místě. Nezapomínejte však na to, že bahno je hlínou, která symbolizuje znovuzrození a růst, takže je vždy spoustu šancí obrátit stránky vašeho života k lepšímu.

Krabice

Symbol zklamání, tajemství, zatajování

Snění o prázdné krabici symbolizuje ve vašem životě zklamání. Pokud sníte o otevírání krabice, jste připraveni odhalit tajemství, které je vám skryté. Krabice mohou také symbolizovat skutečnost, že držíte před někým tajemství, nebo že někdo jiný něco skrývá před vámi.

Padání

Symbol úzkosti, nebezpečí, ztráty kontroly

Pokud neustále sníte o padání, měli byste začít ve vašem životě věnovat pozornost nadměrnému pocitu úzkosti. Joga a meditace jsou na vyhnání pocitů úzkosti skvělými cvičeními. O padání můžete snít, pokud ve vašem životě nemáte nad věcmi kontrolu nebo pokud jste se sami sobě vystavili nebezpečí kvůli vašim předchozím rozhodnutím. Padání může také znamenat, že se jednoduše bojíte neúspěchu.

Voda

Symbol plynulosti, riskování, ambice

Voda symbolizuje fakt, že máte rádi, když je váš život pohodlný, jednoduchý a prostě plyne. Voda může ale zároveň také symbolizovat, že na vás v budoucnu čeká veliké rozhodnutí, u kterého budete riskovat. Vaše velké ambice a cíle jsou také symbolizovány vodou. Možná chcete od života více možností a čekáte, až přijde příležitost po nich skočit.

Létání

Symbol pozitivity, vychytralosti, odproštění

Pokud se vám zdá o létání, potřebujete se odprostit od problémů ve vaší práci a vztazích. Chcete od problémů uletět a zůstat nad nimi. A jak jinak se tohoto problému ve vašem životě zbavíte, než když budete pozitivní a nebudete se bát?

Zelená barva

Symbol vášně, lásky a uzdravení

Pokud nedáváte srdce do vašeho vztahu s přáteli, kolegy, nebo vaši druhou půlkou, je na čase začít. Barva zelená symbolizuje lásku a skvělé emocionální rozpoložení, ale také uzdravování. Pokud si procházíte něčím obtížným, znamená to, že vám vaši přátelé a rodina pomohou.

Nahota na veřejném místě

Symbol přijmutí, zranitelnosti, odsuzování

Pokud se vám zdá, že jste nazí na veřejném místě, bojíte se souzení od ostatních lidí. Tento strach můžete překonat ukazováním své zranitelnosti a přijmutím sama sebe.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.