Prima maminka

21. června 2018 20:49

Martina Čerňanská

Přijeďte si s celou rodinou užít den plný zábavy i odpočinku na BLUE STYLE PRIMA FEST

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit v létě s celou rodinou, aby se všichni bavili, a zároveň jste si užili i trochu toho odpočinku, největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST v Šiklandu na Vysočině je ideální volbou.

Startuje už 13. července a chystá mnoho aktivit i skvělého hudebního programu pro všechny.

Těšit se můžete na skvělé koncerty v čele s Lucií Bílou, Ewou Farnou, Petrem Kolářem, Danielem Nekonečným, skupinou Olympic, Slza nebo Jelen. Dámy jistě ocení speciální Beauty zónu, kde se budou moci nechat hýčkat týmem vizážistů i kadeřníků, a zkrátka si na chvíli trochu odpočinout. Zároveň ale nemusí mít výčitky svědomí vůči těm nejmenším či svým drahým polovičkám.

V dětské zóně od Hasbra bude totiž spousta zábavy a aktivit pro ty nejmenší. V My Little Pony stánku se bude tvořit a vyrábět v kreativní dílničce. Nebude chybět barvení vlasů, Apple Jack jablečná dráha a zábavní klauni. Petšopáci s sebou přinesou spoustu legrace při malování na obličej soutěžích a vyrábění masek Littlest Pet Shop. Střílet na terč s NERF Blastery se bude na NERF střelnici.

Dámy jistě ocení beauty zónu, Foto: prima

V parném létě nebude rozhodně chybět ani pořádná vodní bitva. Hravě vařit a vyrábět se pak bude s panem Kelímkem v Play-Doh stánku. O ty úplně nejmenší se po celý den postarají v dětském koutku LIPA LEARNING profesionální lektoři z Baby Office. Děti budou moci vyrábět, ale i hrát vzdělávací hry. Teenageři si zase budou moci zapařit své oblíbené hry v Gaming zóně, potkat se s českými youtubery a streamery nebo si vyzkoušet virtuální realitu.

Foto: prima

A co pánové?

Ti rozhodně nepřijdou zkrátka! Ať už jsou milovníci adrenalinu, nebo naopak letní pohody, přijdou si na své. V areálu bude k dispozici offroad dráha, na které se budou moci vyřádit v bojových vozidlech, vyzkoušet si paintball nebo využít služeb profesionálních holičů. Čeká je ale třeba i ochutnávka alkoholických nápojů.

Dobroty z celého světa

Chybět samozřejmě nebudou ani nejrůznější dobroty, které k takovému festivalu rozhodně patří! Těšit se můžete na speciality ze všech koutů světa. Pro ty, kdo mají rádi odlehčenou stravu, bude připraveno speciální MEGGLE vylehčené bistro, ve kterém vám bloggerka Katka Tichá představí originální recepty, připravené z MEGGLE Cottage cheese. Ukáže jeho použití ve studené i teplé kuchyni a potěší milovníky sladkého i slaného mlsání.

A to vše kousek od sebe, aby si celá rodina byla neustále nablízku.

Vstupenky jsou v prodeji ZDE. Děti do 120 cm mají v doprovodu rodičů vstup zdarma.

Přijďte si odpočinout a pobavit se na BLUE STYLE PRIMA FEST, Foto: primaNa své si přijdou malí i větší, Foto: prima

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.