Pro pobavení: Největší úlety z pořadu PROSTŘENO

Pamatujete si na šílenou Darju, která v pořadu pravidelně dostávala záchvaty smíchu a tím, co předváděla v kuchyni, bavila celý internet? Takových výtečnic bylo v pořadu Prostřeno víc. A občas bodovali i muži!

Vybrali jsme scénky, které vás určitě pobaví. Darja při pečení moučníku, když předehřívá troubu "třeba" na 150 stupňů na dvě hodiny. A co teprve, když začne tančit! Kateřina, která ráda vaří z různých druhů zeleniny, ovšem nepozná petržel. Nebo Andrea s Veronikou, které se opravdu nesnášejí a využijí každou příležitost, kdy si to mohou vpálit do očí. Za pozornost stojí i profesionální rýpal Milan. Představte si mít takového doma...

Všechna videa najdete na Prima PLAY.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.