Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Proplouvejte životem s lehkostí: Na tyhle věci se prostě vykašlete!

1/4: Dokonalost: Novodobý strašák žen
Dokonalost: Novodobý strašák žen

Matka ve vás budí pocit, že musíte být dokonalou dcerou, chlapi chtějí 100% partnerku a milenku věčně při chuti a šéfové zase to, abyste splnila půlroční plán. Přehnaná očekávání ostatních nás bohužel provázejí životem už od dětství, ale právě teď máme tu výhodu, že je pouze na nás, jak moc intenzivní nátlak na sebe necháme působit.

Řekněte si, co je pro vás důležité. Rodina, kariéra, zábava? Tato na první pohled jednoduchá otázka vás nasměruje k tomu, kde se máte začít intenzivně snažit. Žena toužící po rodině bude starostlivou matkou a hospodyňkou, zato podnikatelka tělem i duší se s radostí popere o zakázku v závratné sumě. Klíč ke všemu totiž tkví v tom, co od života očekáváme a kde za pár let chceme být.

 

2/4: Co si o mně vlastně myslí druzí?
Co si o mně vlastně myslí druzí?

Ať si myslí, co chtějí. Vy žijete život, o kterém vaše sousedka nemá ani ponětí. Vidí a hodnotí jenom to, co je na první pohled zřejmé. Zbytek si závistivě domyslí a nafoukne do gigantických rozměrů, aby mohla své závistivé kolegyni, jež si libuje v pomluvách, říct peprný klep. Pokud se o vás mluví, znamená to, že jste a máte něco, co vám ostatní závidí, ale na dosažení všeho jim schází pořádný kus odvahy. A ten vy máte!

3/4: Zbytečné podceňování
Zbytečné podceňování

Vidíte na sobě jen chyby, nedostatky a věci, na které nemůžete být pyšná? Vaši dříve vyhlazenou pleť křižují vrásky, tělo hyzdí celulitida a strie po miminku se táhnou přes celé bříško až k ňadrům? Berte tyto čáry, ďolíčky a jizvičky jako součástí vašeho příběhu. Vrásky u očí symbolizují věčný smích, tedy váš šťastný život. Celulitida a strie jsou důkazem toho, že vám bylo umožněno být matkou, a proto vám teď v postýlce oddechuje ten největší poklad světa. Co by jiné ženy daly za popraskanou kůži a nějaké to kilo navíc, když by věděly, že budou chovat v náruči to nejcennější, co život může dát – vlastní dítě.

4/4: Bolestná minulost
Bolestná minulost

Možná vám ublížila vlastní rodina, bývalý partner nebo kamarádka. Přestaňte si do rány sypat sůl a snažte se ji zacelit. Všichni děláme chyby a odpouštět je lidské, i když víte, že na nehezký zážitek asi úplně nezapomenete. Budete tak ale životem kráčet „polehoučku“.

 

 

Reklama