Proplouvejte životem s lehkostí: Na tyhle věci se prostě vykašlete!

Proplouvejte životem s lehkostí: Na tyhle věci se prostě vykašlete!

Vyprovoďte ze svého života věci, které vám kradou elán a úsměv zároveň. Nemusíte stíhat všechno, být dokonalá matka, milenka a k tomu ještě ambiciózní kariéristka. Projděte se uličkou vítězů v kategorii, kterou jste si vybrala vy sama!

Dokonalost: Novodobý strašák žen

Matka ve vás budí pocit, že musíte být dokonalou dcerou, chlapi chtějí 100% partnerku a milenku věčně při chuti a šéfové zase to, abyste splnila půlroční plán. Přehnaná očekávání ostatních nás bohužel provázejí životem už od dětství, ale právě teď máme tu výhodu, že je pouze na nás, jak moc intenzivní nátlak na sebe necháme působit.

Řekněte si, co je pro vás důležité. Rodina, kariéra, zábava? Tato na první pohled jednoduchá otázka vás nasměruje k tomu, kde se máte začít intenzivně snažit. Žena toužící po rodině bude starostlivou matkou a hospodyňkou, zato podnikatelka tělem i duší se s radostí popere o zakázku v závratné sumě. Klíč ke všemu totiž tkví v tom, co od života očekáváme a kde za pár let chceme být.

Co si o mně vlastně myslí druzí?

Ať si myslí, co chtějí. Vy žijete život, o kterém vaše sousedka nemá ani ponětí. Vidí a hodnotí jenom to, co je na první pohled zřejmé. Zbytek si závistivě domyslí a nafoukne do gigantických rozměrů, aby mohla své závistivé kolegyni, jež si libuje v pomluvách, říct peprný klep. Pokud se o vás mluví, znamená to, že jste a máte něco, co vám ostatní závidí, ale na dosažení všeho jim schází pořádný kus odvahy. A ten vy máte!

Zbytečné podceňování

Vidíte na sobě jen chyby, nedostatky a věci, na které nemůžete být pyšná? Vaši dříve vyhlazenou pleť křižují vrásky, tělo hyzdí celulitida a strie po miminku se táhnou přes celé bříško až k ňadrům? Berte tyto čáry, ďolíčky a jizvičky jako součástí vašeho příběhu. Vrásky u očí symbolizují věčný smích, tedy váš šťastný život. Celulitida a strie jsou důkazem toho, že vám bylo umožněno být matkou, a proto vám teď v postýlce oddechuje ten největší poklad světa. Co by jiné ženy daly za popraskanou kůži a nějaké to kilo navíc, když by věděly, že budou chovat v náruči to nejcennější, co život může dát – vlastní dítě.

Bolestná minulost

Možná vám ublížila vlastní rodina, bývalý partner nebo kamarádka. Přestaňte si do rány sypat sůl a snažte se ji zacelit. Všichni děláme chyby a odpouštět je lidské, i když víte, že na nehezký zážitek asi úplně nezapomenete. Budete tak ale životem kráčet „polehoučku“.

Sdílejte článek
Štítky milenka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.