Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Recyklace nás baví! Vdechněte starým věcem nový život

Dnešní svět je doslova zahlcen různými věcmi. Také máte někdy pocit, že spousta věcí se vyrábí nyní tak, aby se brzy rozbily a my si museli pořídit nové? A to stojí nejen další peníze, ale také nastává otázka kam s těmi věcmi starými, pokud je nechcete rovnou vyhodit.
Vydáno: 06.07.2016, Martina Hrušková
Recyklace nás baví
Recyklace nás baví Autor: Creative Ideas
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A to by i spousty z nich byla škoda! Chápeme, že si chcete pořídit nové příbory a nový servis, ale proč hned to staré vyhazovat? Připravili jsme pro vás fotogalerii plnou nápadů, jak některé, zdánlivě nepotřebné, věci znovu využít a vdechnout jim nový život.

Díky této recyklaci budete nejen šetrnější k přírodě, ale vytvoříte si i stylové dekorace a drobnosti, ze kterých budete mít jistě mnohem větší radost, než kdybyste je "jen" koupili v obchodě.

A protože je dnes státní svátek, běžte se podívat do sklepa, na dno skříně či do krabic s vyřazenými věcmi, jestli nenejadete nějaké pokady, které byste mohli přetvořit.

Fotogalerie plná inspirace právě zde pro vás:

Článek je zařazen v: recyklace, recyklujeme, lampy, svícny, příbory, staré nádobí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama