Prima maminka

6. července 2016 04:40

Martina Čerňanská

Recyklace nás baví! Vdechněte starým věcem nový život

Dnešní svět je doslova zahlcen různými věcmi. Také máte někdy pocit, že spousta věcí se vyrábí nyní tak, aby se brzy rozbily a my si museli pořídit nové? A to stojí nejen další peníze, ale také nastává otázka kam s těmi věcmi starými, pokud je nechcete rovnou vyhodit.

A to by i spousty z nich byla škoda! Chápeme, že si chcete pořídit nové příbory a nový servis, ale proč hned to staré vyhazovat? Připravili jsme pro vás fotogalerii plnou nápadů, jak některé, zdánlivě nepotřebné, věci znovu využít a vdechnout jim nový život.

Díky této recyklaci budete nejen šetrnější k přírodě, ale vytvoříte si i stylové dekorace a drobnosti, ze kterých budete mít jistě mnohem větší radost, než kdybyste je "jen" koupili v obchodě.

A protože je dnes státní svátek, běžte se podívat do sklepa, na dno skříně či do krabic s vyřazenými věcmi, jestli nenejadete nějaké pokady, které byste mohli přetvořit.

Fotogalerie plná inspirace právě zde pro vás:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.