Prima maminka

21. srpna 2017 14:00

Martina Čerňanská

Reportérka Primy vysílá v šatech po babičce, důvod vás dojme!

Půvabná reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek na obrazovce předvádí skutečné klenoty, šaty po babičce! Obstojí podle vás staré róby i dnes?

„Babička měla letos spoustu starostí s péčí o dědu, který je po náročné operaci. Když už je kvůli práci nemůžu potěšit osobně, takhle jim aspoň můžu dát najevo, že na ně myslím,“ prozradila Karol důvod, proč vynáší tyto modely.

Jde přitom o poctivou ruční práci, šaty rozhodně nejsou kupované. „Šaty šila moje prababička, která byla krejčová,“ prozradila Karol.

Romantické s puntíky, neobvykle kostkované, nebo šik modré, všechny modely stojí za to.

„Hromy a blesky v práci kvůli netradičním modelům rozhodně nelítaly, šéfová mi šaty naopak pochválila,“ směje se Karol.

Karol už ale chystá svatební šaty, které oblékne už za pár týdnů na svatbě, která bude 9. září.

Karolína Hošek

Na Primě jsem začínala před více než pěti lety jako stážistka v publicistice u Josefa Klímy. Jelikož je zdejší prostředí návykové, po malé pauze jsem se zkrátka musela vrátit :) Po nějakém čase ve VIP Zprávách jsem napevno zakotvila v redakci hlavních zpráv, kde jsem kromě práce, která mě naplňuje, našla také svého budoucího manžela.

Na práci v televizi mám nejradši adrenalin, který člověk zažívá při živých vstupech. Tématicky mě zajímá, to co vás - baví mě počasí, doprava a spotřebitelská témata - cokoliv se dotkne domácí penězenky. A na víkend ráda zpracovávám různé zajímavosti a kuriozity, abyste mezi vážnými tématy mohli na chvíli vypnout (nikoliv ovšem televizi).

Ve volném čase mě nejčastěji najdete u plotny, kam mě s oblibou posílá muž (své snažení dokumentuji na Facebooku "Co stihnu uvařit po zprávách") nebo podle roční doby na sjezdovce, v bazénu nebo v parku v běžeckých botách - tenhle koníček se mi ostatně už mnohokrát osvědčil při závodech za respondenty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.