Prima maminka

10. června 2019 01:13

Martina Čerňanská

Roztančené léto v Aqualandu Moravia

Léto plné dobrodružství, zábavy, tobogánů, ale také tance a hudby je tady! Aqualand Moravia v Pasohlávkách na jižní Moravě na letošní rok chystá Roztančené léto, tak neváhejte a přijďte si ho parádně užít.

Startuje 15. června a bavit se můžete až do 1. září. Jihomoravský aquapark letos slaví 6. narozeniny. A aby byla šestka symbolická po celé léto, mají nově děti mladší 6 let vstup úplně zdarma. Nepropásněte příležitost, vezměte své děti a užijte si den plný zážitků. Vstupenky můžete zakoupit na pokladnách Aqualandu nebo na eshopu, kde letos poprvé probíhá letní předprodej vstupenek. Vstupenky za jedinečnou cenu můžete na e-shopu Aqualandu Moravia zakoupit do 15. 6., tak s jejich nákupem neváhejte.

Zažijte nekončící adrenalin a zábavu na atrakcích a tobogánech. Během tohoto léta se můžete v Aqualandu tradičně těšit na všech 20 tobogánů a skluzavek včetně kolosálních tobogánů Abyss a Boomerango. Na své si určitě přijdou malí i velcí, milovníci relaxu i dobrodružství. V provozu bude například oblíbené vlnobití nebo dětský Baby Lake pool.

Léto ale v Aqualandu znamená i spoustu doprovodného programu. Stejně jako každý rok se můžete o letních prázdninách těšit na každodenní animační program. Animátoři už trénují aquagym a další pohybové aktivity a chystají pro vás spoustu soutěží o zajímavé ceny. Celé léto se bude nést v tanečním duchu. V Aqualandu se tak budete vlnit v rytmu latina, tepat v disco stylu, vyzkoušíte street dance nebo třeba orientální tance, aby si na své přišel opravdu každý. O prázdninách budou připraveni také lektoři tance, kteří vám pomohou zdokonalit taneční kroky. Jakmile potrénujete, můžete se zúčastnit tanečních soutěží. Pravidelně budou probíhat soutěže pro naše návštěvníky, ale také soupeření tanečních škol o titul tanečních mistrů Aqualandu. Kromě tanečních lektorů a soutěží se můžete těšit i na taneční vystoupení profesionálů. Sledujte webové stránky Aqualandu Moravia, kde brzy najdete bližší informace.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.