Prima maminka

25. listopadu 2015 04:20

Lucie Průchová

Sex umocněný na druhou! Tyto okamžiky vám ho umožní prožít

Zřejmě každá z nás si v hlavě nosíme vzpomínku na náš první sex. Sice tato milostná zkušenost byla podbarvena obavami, rozpaky a nervozitou, ale i tak symbolizovala náš intimní restart.

Pokud chcete zažít něco podobně intenzivního, můžete se klidně s kapkou nostalgie vrátit do minulosti a zavzpomínat nebo si nezapomenutelnou rozkoš znovu přivolat a prožít ji. Tyto situace vám silné prožitky nahrají na smeč.

Když po letech ve vztahu uklouznete a nevěra je na světě!

Nebudeme tady rozpitvávat morální zatracení ani tvrdit, že se to nedělá. Pokud se žena dlouhou dobou cítí zanedbávána a její muž o ni nestojí, stačí mnohdy málo a zapluje do peřin s mužským, který ji nestoudně propaloval pohledem nebo jí nadbíhal, kde se dalo. Sex s novým partnerem vám přijde neskutečně opojný a hlavně budou všechny vaše smysly mít pohotovost. Nebudete se ho moci nabažit, všechno, co udělá a kde se vás dotkne, bude pro vás rajskou hudbou. Vy jste totiž zapomněla, jak chutná rozkoš, vášeň a touha. Toto milostné vzpomínání vás začne znovu bavit.

„Bohužel i já patřím mezi ty, co partnerovi nasadily parohy. Zanedbával mne celou řádku let, než jsem tomu udělala přítrž. Sice spolu žijeme, ale já utíkám každou středu k Radimovi, kde jsem našla všechno to, co mi Boris odpírá. Ono se sice říká, že peníze jsou v životě důležité, jenže nejsou vším, i když je Boris má, stejně jsme spolu ke štěstí nepřišli, zato s Radimem jsem šťastná až na půdu,“ vysvětluje Laura (33).

Když po rozvodu musíte začít znovu!

Ať už jste se rozešli z jakéhokoli důvodu, je to pro vás nový začátek. Od toho, co jste znala, jste se otevřela něčemu novému. Můžete se z toho všeho kolem cítit nesvá, ale pokud to všechno chytnete za správný konec, sáhnete si na takový život, jaký chcete žít. A právě teď se vám to podaří, nechybí vám sebedůvěra, nadhled a hlavně si sex konečně umíte sobecky užít. Neexistuje lepší načasování na nový start než v tomto okamžiku. Flirtujte, randěte a jakmile kápnete na toho správného kandidáta, (s)prostě si s ním užívejte všeho, co vám nabízí. Ve váš prospěch totiž nejenom hrají zkušenosti, ale i fakt, že ženy po třicítce si daleko snáz a intenzivněji sáhnou na orgasmus. Zakažte si výčitky, že vaše manželství skončilo kvůli vám a nelitujte se, zbytečně se okrádáte o čas, který byste mohla využít mnohem efektivněji.

„Dlouhou dobu jsem si stýskala za tím, že jsem vlastně udělala tu největší chybu ve svém životě, když jsem nechala Jaromíra pláchnout za jeho milenkou, máti a kamarádky mi říkaly, že jsem utekla ze zlaté klícky a teď budu platit za tu nešťastnou. Ale co se nestalo, bez něj jsem si začala víc věřit a to možná i díky zodpovědnosti, že jsem si všechny životní náklady začala hradit sama. Nikdy už nechci být finančně závislá na muži. Aktuálně jsem až po uši zamilovaná a v posteli jsem objevila nepoznané. Dámy, bod G opravdu existuje, pokud jste na něj ještě nekáply, změňte průzkumníka, jako jsem to udělala já,“ směje se Darina a září štěstím.

Když se vám otevře svět mateřství!

Pokud se na vás z postýlky zubí váš poklad, najednou je svět úplně o něčem jiném, jste matkou a vaše ženství naplnilo zázračný záměr, který se sice možná neobešel bez kil navíc, ale přesto všechno stál za to. Na milostný restart po porodu si budete muset chvíli posečkat, ale jemné oťukávání, co vás dřív či později přivede k sexu, bude mazlivé, něžné a láskyplné. Zakažte si myšlenky, že jste absolutně neatraktivní kvůli striím, vytahanému bříšku nebo nateklým prsům. Začněte praktikovat Kegelovy cviky pro vnitřní posílení a hlavně se nestresujte. Sex po porodu bývá jiný, ale to neznamená, že je horší, naopak může v lecčems dojít k příznivé a intenzivní změně.

„Po porodu naší Natálky jsem si pořád připadala jak pátrací balon, a tak jsem k sexu přistupovala spíše odtažitě. Pavel mně ale za narození dcery miloval snad ještě víc, nešetřil pozorností, polibky a slovy, která jsem potřebovala slyšet. Když o tom všem mluvím, mám pocit, že vlastně po porodu jsem zakusila tu nejsilnější erotickou zkušenost,“ líčí jedním dechem Markéta L. (36).

-lz-

Sdílejte článek
Štítky porod sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.