Prima maminka

24. října 2017 07:30

Anna Kopečková

SOUTĚŽ o 3 balíčky s rodinnou hrou a úklidovými prostředky

Máme pro vás soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát balíček se zábavnou hrou pro děti „Bacha, spláchni!“ a kvalitními úklidovými prostředky.

Hru „Bacha, spláchni!“ jistě ocení nejen děti, ale i jejich rodiče. Jejím cílem je dostat se až na konec dobrodružné pouti, během které se hráči musí vypořádat s Baktošemi – nepřátelskými bakteriemi, jež potkávají téměř na každém kroku. V průběhu této cesty se ale dozvědí mnoho užitečných hygienických rad, díky kterým zvládnou v reálném životě souboj s Baktošemi levou zadní. Vítězem se stává hráč, který se po projetí celého herního plánu dostane do cíle jako první a získá tak titul SuperWCbojovník.

Dospělým se jistě bude hodit i další část výhry – úklidové prostředky značky Domestos. Ta letos opět spustila projekt „Domestos pro školy“, který je zaměřen na zlepšování prostředí toalet v českých základních a mateřských školách, kde mnohé děti musí denně bojovat nejen s nedostatečným množstvím hygienických potřeb, ale i s absencí soukromí. Školy a školky tak mohou touto cestou získat finanční prostředky na rekonstrukci toalet a zboží od partnerů projektu. Školu lze registrovat na webu www.domestosproskoly.cz, kde jsou uvedena i pravidla soutěže. Napomoci mohou i rodiče hlasováním na webu projektu nebo i nákupem výrobků, za které mohou darovat škole body potřebné pro dosažení úspěchu v soutěži.

A jak se do naší soutěže o balíčky zapojit? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku v našem webovém formuláři a odeslat ji pomocí oranžového tlačítka.

Zapojte se do soutěže pomocí webového formuláře.

Soutěž probíhá od 24. do 29. 10. 2017

Herní řád

Sdílejte článek
Štítky úklid toaleta soutěž dárek projekt sportovní soutěž rodinná hra domestos Domestos

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.