Soutěž o balíčky koupelové kosmetiky Radox

Vyhrajte balíček kosmetiky Radox a dopřejte si zasloužený relax.

Uvědomili jste si někdy, jakou moc má vůně?

Planeta Země je od počátků domovem těch nejúžasnějších přírodních vůní. Mají schopnost nás povzbudit, když máme špatnou náladu, uklidnit, když se cítíme ve stresu, pomáhají nám usnout nebo se naladit na romantickou notu. Vůně působí na naše smysly, ovlivňují to, jak se cítíme. I proto patří vůně mezi nejdůležitější prvky v kosmetice. A své oblíbené výrobky si často volíme právě podle nich.

Odborník na mixování vůní

Značka Radox se již od roku 1908 inspiruje vůněmi těch nejlepších ingrediencí z přírody a využívá jejich sílu pro své produkty. Minerály, bylinky, ovoce i květy – všechna tato voňavá bohatství se snoubí v produktech Radox. Každá kombinace vůní je speciálně navržena tak, aby navozovala určitou náladu. Potřebujete dobít energii, povzbudit, osvěžit nebo utěšit? Pak vyzkoušejte sprchové gely Radox, díky kterým si rychle navodíte náladu, po jaké právě toužíte.

„Vůně ovlivňují naši náladu významněji, než si uvědomujeme. Vůně přímo ovlivňují naše psychické rozpoložení, jejich prostřednictvím můžeme pomoci ke zklidnění a relaxaci, ale i stimulaci, radostnější náladě nebo posílení odvahy a vůle. Správnou kombinací vůní můžete zlepšit svou psychickou kondici a získat pocit každodenní pohody,“ říká aromaterapeutka Barbora Nováková, zakladatelka a předsedkyně odborné společnosti Asociace českých aromaterapeutů.

Relaxujte se značkou Radox

Dopřejte si po náročném dni relax s produkty Radox. Sprchový gel Feel Relaxed s vůní levandule a leknínu vás zklidní a uvolní vaše tělo i mysl. Pro ještě větší uvolnění si napusťte vanu a přidejte pěnu do koupele Feel Relaxed. Nadechněte se sladké levandule a přeneste se v mysli do letní Provence. Vydechněte a uvolněte se.

Více o značce Radox a jejích produktech se dozvíte na www.radox.cz.

SOUTĚŽ o voňavé ceny

Pokud chcete Radox vyzkoušet, pak se můžete zúčastnit naší soutěže o 10 balíčků koupelové kosmetiky Radox. Součástí balíčků jsou velká osuška Radox, sprchový gel Radox Feel Relaxed a pěna do koupele Radox Feel Relaxed.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku ZDE.

Sdílejte článek
Štítky Země kosmetika soutěž vůně relax Barbora Nováková radox Asociace Českých Aromaterapeutů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.