Prima maminka

8. listopadu 2016 07:00

Martina Čerňanská

Soutěž! Vyhrajte 3x deskovou hru Jak to tenkrát bylo?

Pokud patříte mezi milovníky deskových her anebo znáte ve svém okolí někoho, komu by udělala radost, tak právě pro vás právě teď vyhlašujeme novou soutěž, ve které můžete vyhrát zábavnou hru Jak to tenkrát bylo?

Zajímá vás vaše rodinná historie? Chcete poznat rodinná tajemství a příběhy, které jste ještě neslyšeli a strávit příjemné chvilky se svými blízkými? Hledáte originální dárek pro babičku, dědečka a také celou rodinu? Pak vás určitě zaujme zcela nová retro hra „Jak to tenkrát bylo?“

„Jak to tenkrát bylo?“ je originální rodinná hra, která baví velké i malé. Hra obsahuje spoustu retro fotografií, které zábavnou formou inspirují k vyprávění příběhů. Jaký zážitek si vybavíte při pohledu na retro fotografii? Čím je příběh starší a méně známý, tím je zajímavější.

Ve druhé fázi hry odpovídají hráči na otázky, které souvisejí s vyprávěnými příběhy. Hráč, který dobře poslouchal a dokáže správně odpovědět, může postoupit na hracím plánu. Vítězí ten, kdo se jako první dostane k cíli.

Ale vítězství není v této hře to nejdůležitější. Tím nejcennějším jsou příběhy samotné. Jací byli a co prožili naši blízcí? Uslyšíte události, o kterých byste se jinak možná nedozvěděli. A věřte, že řada příběhů babičky, dědečka a vašich blízkých vám v hlavě zůstane navždy zachována jako krásná vzpomínka.

A zapojit se do ní je více než snadné!

Stačí odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete právě zde!

Vyhrává každá správná 100., 200. a 300. odpověď.

Soutěž probíhá do 15. 11. 2016 až do půlnoci.

Deskové hry do soutěže věnovalo Babičkářství s.r.o.

Herní řád.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.