Prima maminka

18. září 2017 07:30

Martina Čerňanská

SOUTĚŽ: Vyhrajte žhavou knižní novinku DENÍK KOUČKY

Pro všechny milovníky populárně-naučné literatury jsme připravili novou soutěž, ve které můžete vyhrát knižní novinku DENÍK KOUČKY od Šárky Vávrové.

Všichni toužíme po spokojeném a naplněném životě, ale zdaleka ne všichni takový život máme. Řešíme problémy s partnerem, trápí nás nedostatek financí, chodíme do práce, která nás nebaví, a na své koníčky často nemáme ani čas ani energii. Neustále žijeme v budoucnosti a fráze „teď nemám čas“ se stává naší mantrou. Ponořeni do emocí a navyklých stereotypů často nevidíme z problému cestu ven. Ale všechno má své řešení, opravdu všechno.

Šárka Vávrová přináší svůj úhel pohledu na vztahy, peníze, práci i sebevědomí a zdraví. Sdílí se čtenáři příběhy ze své dlouholeté praxe, ale nebojí se mluvit ani o svých osobních zkušenostech. Dotýká se témat, která jsou v dnešní době velmi aktuální a rezonují s většinou z nás. Jak vybudovat dokonalý vztah, jak získat práci, která by nás naplňovala a zároveň finančně zajistila, jak čelit každodennímu stresu – to a mnoho dalšího se dočtete v její knize Deník koučky.

A tři z vás právě teď mohou tuto knižní novinku vyhrát!

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete od tímto odkazem:

Soutěžte pomocí webového formuláře, který najdete přímo ZDE

Pokud si přece jen nejste jistí odpovědí, nápovědu hledejte zde.

Soutěž probíhá od 17. do 30. 9. 2017

Herní řád

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.