Prima maminka

12. listopadu 2017 16:52

Martina Čerňanská

Soutěžte s Gilmorovými děvčaty a vyhrajte knihu Rychleji mluvit nedokážu!

Seriál Gilmorova děvčata patří mezi nejoblíbenější komediálně-dramatické seriály posledních let. A jedna z hlavních hrdinek právě vydala knihu a vy ji můžete v naší soutěži vyhrát!

Kdy by neznal Gilmorova děvčata. Komediálně-dramatický seriál odehrávající se ve fiktivním městečku Stars Hollow je známý především svými neuvěřitelně rychlými a vtipnými dialogy. A jedna z hlavních postav, Lauren Graham, právě nyní vydala knihu Rychleji mluvit nedokážu - Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím).

Kniha od milované hvězdy seriálu vypráví o rodičovství, o životě, o lásce a ženě z Hollywoodu. Vše je doplněno historkami z natáčení Gilmorových děvčat. Tato kniha je povinností pro všechny fanynky a zároveň skvělou knihou, která vás rozesměje a zahřeje u srdce.

A 3 z vás právě mohou tuto knihu vyhrát v naší soutěži!

Zapojte se do naší soutěže pomocí webového formuláře, který najdete přímo ZDE!

Soutěž probíhá do 12.11. do 19.11.2017

Herní řád.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.