Prima maminka

16. dubna 2014 06:00

Martina Čerňanská

Soutěžte se světelnou terapií Bioptron a vyhrajete lístky na MS v hokeji 2017

Světelná terapie Bioptron – klinicky testované švýcarské přístroje určené pro hojení ran, úlevu od bolesti, kožní problémy a posílení imunitního systému.

Světelná terapie je moderní léčebná metoda, která využívá nejpřirozenější zdroj energie – světlo. Světlo, které vydává Bioptron, je polarizované, polychromatické (tj. obsahuje jen viditelné a infračervené záření bez škodlivých UV paprsků) a působí na konkrétní oblast stejnoměrnou a neměnnou intenzitou. Všechny tyto vlastnosti mají za následek výrazný biostimulační efekt na lidský organismus. Přístroje Bioptron se vyrábějí ve společnosti BIOPTRON AG ve Švýcarsku.

Bioptron je klinicky testovaný a certifikovaný přístroj světelné terapie, který podle nezávislých klinických výzkumů urychluje hojení a regeneraci, harmonizuje metabolické procesy, stimuluje imunitní systém, zlepšuje tvorbu kolagenu a kvalitu pokožky, poskytuje úlevu od bolesti nebo zmírňuje její intenzitu, a to bez vedlejších účinků. Světelná terapie Bioptron je také ideálním prostředkem proti sezonní afektivní poruše (SAD) tzv. zimní depresi.

BIOPTRON pomáhá při:

  • kožní afekce (bércové vředy, dekubity (proleženiny), pooperační jizvy, akné, opary (herpes simplex a herpes zoster)
  • onemocnění pohybového aparátu (bolesti zad a kloubů, páteře, artritidy, epikondylitidy (tenisový loket)
  • gynekologie a porodnictví (strie v období těhotenství, jizvy po episiotomii, prasklinky prsních bradavek, záněty prsů, jizvy po císařském řezu)
  • dětská kožní onemocnění, atopický ekzém, záněty horních cest dýchacích, alergické dechové obtíže nebo neurologická onemocnění a onemocnění svalů a kostí v dětském věku
  • použití u novorozenců trpících kožními problémy, zánětem žil, proleženinami nebo opruzeninami

Existují 3 modely přístroje Bioptron: Bioptron MedAll, Bioptron Pro 1 a Bioptron B2. Jednotlivé modely přístroje BIOPTRON se liší pouze velikostí ošetřované plochy a designem – světlo, které tyto přístroje vydávají, má stejné fyzikální vlastnosti a tudíž i stejné léčebné účinky.

Přístroje Bioptron využívají i zdravotnická zařízení a lékaři po celé ČR, například Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře, Bioregenerační a rehabilitační centrum Říčany, Poradna pro léčbu rány, KARIM 1. LF UK, Všeobecná fakultní nemocnice Praha, Klinika dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK, Thomayerova nemocnice, Traumacentrum Hradec Králové nebo Odlehčovací pobytové a rehabilitační centrum Domu Portus na Praze 1.

„Bioptron, respektive fototerapii, využívám s velmi dobrými výsledky už od začátku devadesátých let, a to nejprve v rehabilitačním ústavu v Kladrubech a nyní i ve své soukromé praxi, “uvadí MUDr. Hana Jarošová z Bioregeneračního a rehabilitačního centra v Říčanech. VÍCE OD ODBORNÍKŮ ČTĚTE ZDE.

Na přístroje Bioptron nedají dopustit ani sportovci a známé osobnosti. "Bioptronová lampa je můj osobní domácí lékař, o kterého se nerada dělím. Rozhodně doporučuji všem, je to skvělá věc, která pomůže při léčbě mnoha obtíží,“ chválí světelnou terapii jachtařka a stříbrná olympijská medailistka z Atén 2004 Lenka Vydra Šmídová. Přístroj Bioptron MedAll využívá doma i moderátorka Televizních novin TV Nova a čerstvá maminka Renáta Czadernová. VÍCE OD ZÁKAZNÍKŮ ČTĚTE ZDE.

Vyhrajete lístky na MS v hokeji 2017 – Německo, Francie!

Tipněte si, v kolika variantách (velikostech) se vyrábí přístroj Bioptron?

Nápověda: Správnou odpověď najdete ve videu.

Vaši odpověď odešlete pomocí webového formuláře, který je ZDE.Herní řád najdete zde.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ V TERMÍNU 6.–20. DUBNA 2017

Soutěžit můžete o tyto ceny:

1. cena: 2x lístek na utkání Bělorusko x Česká republika

2. cena: 2x lístek na utkání Bělorusko x Česká republika

3. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Švýcarsko

4. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Švýcarsko

5. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Švýcarsko

6. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Norsko

7. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Norsko

8. cena: 2x lístek na utkání Francie x Česká republika

9. cena: 2x lístek na utkání Francie x Česká republika

10. cena: 2x lístek na utkání Francie x Česká republika

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.