Prima maminka

16. dubna 2014 06:00

Martina Čerňanská

Soutěžte se světelnou terapií Bioptron a vyhrajete lístky na MS v hokeji 2017

Světelná terapie Bioptron – klinicky testované švýcarské přístroje určené pro hojení ran, úlevu od bolesti, kožní problémy a posílení imunitního systému.

Světelná terapie je moderní léčebná metoda, která využívá nejpřirozenější zdroj energie – světlo. Světlo, které vydává Bioptron, je polarizované, polychromatické (tj. obsahuje jen viditelné a infračervené záření bez škodlivých UV paprsků) a působí na konkrétní oblast stejnoměrnou a neměnnou intenzitou. Všechny tyto vlastnosti mají za následek výrazný biostimulační efekt na lidský organismus. Přístroje Bioptron se vyrábějí ve společnosti BIOPTRON AG ve Švýcarsku.

Bioptron je klinicky testovaný a certifikovaný přístroj světelné terapie, který podle nezávislých klinických výzkumů urychluje hojení a regeneraci, harmonizuje metabolické procesy, stimuluje imunitní systém, zlepšuje tvorbu kolagenu a kvalitu pokožky, poskytuje úlevu od bolesti nebo zmírňuje její intenzitu, a to bez vedlejších účinků. Světelná terapie Bioptron je také ideálním prostředkem proti sezonní afektivní poruše (SAD) tzv. zimní depresi.

BIOPTRON pomáhá při:

  • kožní afekce (bércové vředy, dekubity (proleženiny), pooperační jizvy, akné, opary (herpes simplex a herpes zoster)
  • onemocnění pohybového aparátu (bolesti zad a kloubů, páteře, artritidy, epikondylitidy (tenisový loket)
  • gynekologie a porodnictví (strie v období těhotenství, jizvy po episiotomii, prasklinky prsních bradavek, záněty prsů, jizvy po císařském řezu)
  • dětská kožní onemocnění, atopický ekzém, záněty horních cest dýchacích, alergické dechové obtíže nebo neurologická onemocnění a onemocnění svalů a kostí v dětském věku
  • použití u novorozenců trpících kožními problémy, zánětem žil, proleženinami nebo opruzeninami

Existují 3 modely přístroje Bioptron: Bioptron MedAll, Bioptron Pro 1 a Bioptron B2. Jednotlivé modely přístroje BIOPTRON se liší pouze velikostí ošetřované plochy a designem – světlo, které tyto přístroje vydávají, má stejné fyzikální vlastnosti a tudíž i stejné léčebné účinky.

Přístroje Bioptron využívají i zdravotnická zařízení a lékaři po celé ČR, například Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře, Bioregenerační a rehabilitační centrum Říčany, Poradna pro léčbu rány, KARIM 1. LF UK, Všeobecná fakultní nemocnice Praha, Klinika dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK, Thomayerova nemocnice, Traumacentrum Hradec Králové nebo Odlehčovací pobytové a rehabilitační centrum Domu Portus na Praze 1.

„Bioptron, respektive fototerapii, využívám s velmi dobrými výsledky už od začátku devadesátých let, a to nejprve v rehabilitačním ústavu v Kladrubech a nyní i ve své soukromé praxi, “uvadí MUDr. Hana Jarošová z Bioregeneračního a rehabilitačního centra v Říčanech. VÍCE OD ODBORNÍKŮ ČTĚTE ZDE.

Na přístroje Bioptron nedají dopustit ani sportovci a známé osobnosti. "Bioptronová lampa je můj osobní domácí lékař, o kterého se nerada dělím. Rozhodně doporučuji všem, je to skvělá věc, která pomůže při léčbě mnoha obtíží,“ chválí světelnou terapii jachtařka a stříbrná olympijská medailistka z Atén 2004 Lenka Vydra Šmídová. Přístroj Bioptron MedAll využívá doma i moderátorka Televizních novin TV Nova a čerstvá maminka Renáta Czadernová. VÍCE OD ZÁKAZNÍKŮ ČTĚTE ZDE.

Vyhrajete lístky na MS v hokeji 2017 – Německo, Francie!

Tipněte si, v kolika variantách (velikostech) se vyrábí přístroj Bioptron?

Nápověda: Správnou odpověď najdete ve videu.

Vaši odpověď odešlete pomocí webového formuláře, který je ZDE.Herní řád najdete zde.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ V TERMÍNU 6.–20. DUBNA 2017

Soutěžit můžete o tyto ceny:

1. cena: 2x lístek na utkání Bělorusko x Česká republika

2. cena: 2x lístek na utkání Bělorusko x Česká republika

3. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Švýcarsko

4. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Švýcarsko

5. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Švýcarsko

6. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Norsko

7. cena: 2x lístek na utkání Česká republika x Norsko

8. cena: 2x lístek na utkání Francie x Česká republika

9. cena: 2x lístek na utkání Francie x Česká republika

10. cena: 2x lístek na utkání Francie x Česká republika

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.